Hapisten Çıkan Deniz Akkaya’dan Tartışma Çıkaracak Sözler: “Dananın Kuyruğu Kopacak”

Eski manken Deniz Akkaya, Selin Ciğerci’nin aldırdığı tedbir kararını ihlal edince, 3 gün zorlama hapis cezasına çarptırılmıştı. Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’ndan çıkan 44 yaşındaki oyuncu Deniz Akkaya’dan tartışma çıkaracak sözler geldi. “Buradan böyle dram hikayesi çıkarılacak bir durum yok.” diye Deniz Akkaya, “Dananın kuyruğu kopacak arkadaşlar.” ifadelerini kullandı.

Deniz Akkaya, 3 gün zorlama hapis cezasını çekmek için üç gün önce Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne teslim olmuştu. Cezaevinden bugün çıkan eski manken Deniz Akkaya, “Buradan böyle dram hikayesi çıkarılacak bir durum yok. Topu topu 3 gün kaldım. Bu 3 gün bana hayatımda yaşayamayacağım bir deneyim ve gözlem fırsatı verdi. Ben 3 gün bol bol kitap okudum. Doğan Cüceloğlu’nun kitaplarını okudum.” dedi.

“Okan Diyeceğim, Gerçek İsmi Okan Çünkü”

Selin Ciğerci hakkında da konuşan Deniz Akkaya, “Takma ismiyle Selin Ciğerci, gerçek ismi Okan olan bir şahıs pedofili suçuyla özellikle yargılanmak üzere mahkemesi başlayacak kişi ki bunlar hep takma isimler kullanıyorlar. Ben bu kişiye konuşurken Okan diyeceğim gerçek ismi Okan çünkü.” ifadelerini kullandı.

Deniz Akkaya, “Ben hapisteyken konuşamamam için bir tedbir kararı aldırmaya çalışmışlar. Mahkeme böyle saçma bir olayın mümkün olmadığını söyledikleri için mahkemeler bu konuşmamda hiç bir sakınca görmediklerini söylemişler.” açıklamalarında bulundu.

“Hepsini Tek Tek Şikayet Edeceğim”

Eski manken, oyuncu ve sunucu Deniz Akkaya, “Pazartesi itibariyle bu kişinin Tarlabaşı’ndan Londra’ya uzanan ‘Cinderella’ hikayesinde, FETÖ ile ilişkileri olan herkesi şikayet ettikten sonra, naylon fatura işleri de var bunların, hepsini tek tek şikayet edeceğim.” açıklamasında bulundu.

“Dananın Kuyruğu Kopacak”

Hapisten çıkan Deniz Akkaya, “Gayet paşalar gibi yattık çıktık. Dananın kuyruğu kopacak arkadaşlar. Zaten savcılıkta da bu FETÖ ilişkileri ile ilgili biz randevularımızı almıştık. Bunları konuşmamam için zaten tedbir aldırmış.” ifadelerini kullandı.

Kaynak=ntv

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir