Ünlü Şarkıcı Sarah Harding Hayatını Kaybetti! Sarah Harding Neden Öldü?

Son dakika: 2020 senesinde ‘meme kanseri‘ teşhisi konulan ünlü şarkıcı ve oyuncu Sarah Harding, hayatını kaybetti. Sarah Harding’in ölüm haberini ise annesi Marie Hardman sosyal medya hesabında verdi.

Popstars: The Rivals’ın seçmelerini katıldığı zamandan itibaren yıldızı parlayan 39 yaşındaki İngiliz şarkıcı Sarah Harding hayatını kaybetti. 2020 senesinin yazında meme kanseri teşhisi konulan ünlü şarkıcı, model ve oyuncu Sarah Harding yaşamını yitirdi. İngiliz şarkıcının ölüm haberini annesi Marie Hardman sosyal medya hesabından paylaştı.

Sarah Harding’in annesi sosyal medya üzerindeki paylaşımında, “Sarah’nın annesinden bir mesaj” başlığıyla, “Bugün güzel kızım Sarah’nın ölüm haberini derin bir üzüntüyle paylaşıyorum. Geçen yıl boyunca gösterdikleri destek için herkese teşekkür etmek istiyorum. Bu, Sarah için dünyalara bedeldi ve sevildiğini bilmek ona büyük bir güç ve rahatlık verdi… Bu korkunç hastalığa karşı verdiği mücadeleyle anılmak istemeyeceğini biliyorum. O bir yıldızdı ve umarım hastalığı yerine bununla hatırlanabilir.” ifadelerini kullandı.

Sarah Harding Öldü mü, Neden Öldü?

39 yaşındaki İngiliz şarkıcı, oyuncu ve model Sarah Harding’e 2020 senesinin yaz aylarında meme kanseri teşhisi konmuştu. Yaklaşık bir senedir meme kanseri ile mücadele eden ünlü şarkıcı Sarah Harding, hayatını kaybetti.

Kaynak

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir