Ethereum Max Reklamı Yapan Kim Kardashian’a Dolandırıcılık Tepkisi!

Kanye West ile evli olan Amerikalı realty şov yıldızı ve girişimci Kim Kardashian’ın sosyal medya hesabından kripto para reklamı yapmasının ardından FCA Başkanı Charles Randell’den dolandırıcılık uyarısı geldi.

Cambridge’de bir konferansa katılan Britanya Mali Yürütme Otoritesi (FCA) Başkanı Charles Randell, Ethereum Max reklamı yapan Kim Kardashian’a tepki gösterdi.

Randell, “Faaliyetlerimiz, insanları yatırım sahtekarlığından ve dolandırıcılıklardan koruyan kuralları içermektedir.” ifadelerini kullanırken, “Hayatımızın çoğunu çevrimiçi olarak yaşarken, çevrimiçi ticaretin başka hiçbir işletmede hoş görmeyeceğimiz şekillerde çalışmasına izin veremeyiz” ifadeleriyle açıklamalarına devam etti.

Ayrıca Ethereum Max’ın hiçbir şekilde Bitcoin’den sonra en popüler kripto para birimi Ethereum’a bağlı olmadığını vurgulayan FCA Başkanı Charles Randell, Kardashian’ın Instagram kurallarına aykırı paylaşım yaptığını ve Ethereum Max’ın aldatmaca olup olmadığı konusunda ise net bir bilgiye sahip olmadığını vurguladı.

Kaynak=ntv

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir