Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra Boşandı! Şampiyonlar Ligi Gündeminde Olması Şaşırttı!

Selin Ciğerci ile eski futbolcu Gökhan Çıra boşandı. Boşanma ile gündeme giren ‘Selin Ciğerci’ etiketi, Twitter’da “UEFA Şampiyonlar Ligi – Gündemdekiler” şeklinde düşünce kullanıcılar olayı anlamaya çalıştı ve şaşırdı.

Twitter gündemine Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra’nın boşanma haberi oturdu. Fakat bu haberden çok Selin Ciğerci etiketinin UEFA Şampiyonlar Ligi gündeminde gösterilmesi görenleri şaşırttı.

Keşfette bu durumu görenler atılan tweetlerden ne olduğunu anlamaya çalışırken, kimleri Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra’nın boşandığı haberini paylaşırken, kimileri ise “Selin Ciğerci ile şampiyonlar ligi ne alaka”, “Selin Ciğerci Şampiyonlar Ligi kadrosuna alınmadı.”, “Selin Ciğerci ile UEFA bağlantısını anlamaya çalışıyorumdur.” gibi tweetler attı.

Kaynak

haberyuvasi

Yaklaşık 10 seneden fazla profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haberyuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.