Sergen Yalçın Milli Takıma mı Geliyor? Gündemde Onun Adı Var!

Şenol Güneş ile A Milli Takım’ın yollarının ayrılmasının ardından Türkiye’nin yeni teknik direktörü kim olacak sorusu merak konusu oldu. Sosyal medyada ‘SergenYalçınMilliTakıma’ etiketi gündem olunca da acaba Sergen Yalçın A Milli Takım teknik direktörü mü olacak sorusunu akıllara getirdi.

Sosyal medyanın gündemine Şenol Güneş ile yolları ayrılan A Milli Takım’ın yeni teknik direktörü kim olacak sorusu girdi. Gündeme ‘SergenYalçınMilliTakıma’ etiketi girerken bu etiket altında binlerce kullanıcı Sergen Yalçın’ın A Milli Takım’ın yeni teknik direktörü olmasını istedigini yazıyor.

Sergen Yalçın’ın teknik direktör olmasını isteyenlerin yanı sıra Beşiktaş taraftarları da Sergen Yalçın’ı vermeyeceklerini belirten paylaşımlarda bulunuyor. Peki sizce Sergen Yalçın Milli Takım’a gelecek mi? ya da Milli takımın yeni teknik direktörü kim olacak?

Kaynak

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir