Elon Musk Floki Köpeğini Paylaştı! Floki Inu Coin Artışa Geçti!

Tesla CEO’su Elon Musk, kripto para piyasası ile alakalı her paylaşımıyla gündem olmaya devam ediyor. Daha önce Dogecoin’in destekçisi olduğunu, ardından da Bitcoin hakkında yaptığı açıklamalar ile gündeme gelmişti. Elon Musk, şimdi de resmi sosyal medya hesabında Floki Inu coin için bir paylaşımda bulundu.

Dünyanın en zengin insanlarından bir tanesi olan Elon Musk, kripto para piyasasını karıştırmaya devam ediyor. Dogecoin’i desteklediği açıkladıktan sonra Doge büyük derecede yükseliş yaşamıştı. Aynı şekilde Bitcoin için yaptığı paylaşımlarda büyük ölçüde piyasayı etkilemişti.

Elon Musk, şimdi ise sosyal medya hesabında köpek resmi paylaşarak “Floki geldi (Floki has arrived)” ifadelerini paylaştı.

Elon Musk her ne kadar Floki köpek resmini paylaşsa da bu paylaşımı sonrasında, Floki Inu, yüzde 92 oranında bir atış gösterdi.

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir