Leyla ile Mecnun Exxen 1. Sezon 3. Bölüm Ne Zaman, Saat Kaçta?

Leyle ile Mecnun dizisi, yeni bölümleri ile internet platformu Exxen üzerinden yayınlanmaya başladı. İlk iki bölümünü geride bırakan dizi Leyla ile Mecnun, 1. sezon 3. bölüm izle ile yoluna devam ediyor. Peki Leyla ile Mecnun Exxen 1. sezon 3. bölüm ne zaman, saat kaçta? İşte Leyla ile Mecnun Exxen 3. bölüm hd izle hakkında detaylar..

Absürt komedi tadındaki Leyla ile Mecnun, hiç beklenmedik bir şekilde bitmek zorunda kalmıştı. Leyla ile Mecnun severler dizinin finalinin nasıl biteceğini görünce dizinin bitmesine daha çok üzülmüştü. Acun Ilıcalı’nın yaptığı açıklama ile Exxen platformunda Leyla ile Mecnun’un yeni bölümlerinin yayınlanacağı haberi dizinin sıkı takipçilerini sevindirmişti. Peki Leyla ile Mecnun Exxen son bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte Leyla ile Mecnun Exxen 1. sezon 3. bölüm ne zaman ve saat kaçta hakkında detaylar..

Leyla ile Mecnun Exxen 1. Sezon 3. Bölüm Ne Zaman, Saat Kaçta?

Leyla ile Mecnun’un ilk bölümü 3 Eylül 2021 tarihinde, ikinci bölüm ise 10 Eylül 2021 tarihinde yayınlanmıştı. Leyla ile Mecnun 3. bölüm ise 17 Eylül 2021 Cuma günü yayınlanacak..

Leyla ile Mecnun 1. Sezon 3. Bölüm İzle

Leyla ile Mecnun’u nereden izleyebilirim diye merak edenler, konu hakkında araştırma yapıyorlar. Peki Leyla ile Mecnun yeni sezon hangi kanalda yayınlanıyor. Leyla ile Mecnun dizisi, Acun Ilıcalı’nın internet tv platformu Exxen üzerinden yayınlanıyor. Kısaca Leyla ile Mecnun hd izle seçeneği için Exxen’e üye olup belirli miktar para ödemeniz gerekiyor.

haberyuvasi

Yaklaşık 10 seneden fazla profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haberyuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.