Met Gala 2021’de Kim Kardashian Kıyafetiyle Gündem Oldu!

Moda dünyasının Oscar’ları olarak bilinen Met Gala, iki senedir koronavirüs salgını nedeniyle erteleniyordu. Met Gala 2021’in 13 Eylül’de gerçekleşti. Moda dünyasının önde gelen isimlerinin bulunduğu Met Gala 2021’de Kim Kardashian’ın kıyafeti büyük ölçüde şaşırttı.

Her sene Mayıs ayının ilk pazartesi günü düzenlenen Met Gala, iki senedir koronavirüs salgını nedeniyle erteleniyordu. Met Gala 2021, 13 Eylül Pazartesi günü gerçekleşecek olduğu açıklaması gelmesiyle dikkatler Met Gala’ya çevrildi.

İlk olarak Met Gala 1946 senesinde gerçekleşmiştir ve her sene gerçekleşmektedir. Met Gala 2021 senesi içinde özenle seçilen davetliler, çeşitli kostümler ve kıyafetler giyerek birbirleri ile yarışmakta. Met Gala’ya genel olarak sinema, magazin, müzik ve moda dünyasının tanınan isimleri katılıyor.

Met Gala 2021'de Kim Kardashian Kıyafetiyle Gündem Oldu!
Met Gala 2021’de Kim Kardashian Kıyafetiyle Gündem Oldu!

Met Gala’ya ortalama olarak görevliler de dahil olmak üzere 650 kişi katılıyor. Bu sene katılanlar arasında ise moda dünyasının en popüler isimlerinden olan Kim Kardashian da yer aldı. Fakat Kardashian’ın giydiği kostüm sosyal medya gündemine bomba gibi oturdu. Kendall Jenner ile Kim Kardashian’ın kostümlerinin de karşılaştırıldığı Met Gala 2021’de özellikle Kim Kardashian’ın giydiği yüzünde maskeyle beraber simsiyah kostüm sosyal medyada tepki çekti.

Kaynak

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir