Uğur Dündar, Ali Erbaş’ın Dua Etmesine Tepki Gösterdi!

Uğur Dündar, 2021-2022 Adli Yılı ve Yargıtay yeni hizmet binasının açılışında Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’ın dua etmesine tepki gösterdi. TELE 1’de konuşan Dündar, “Peki soruyorum ben; madem Ali Erbaş bu kadar önemli yargı açısından, acaba o açılışını yaptığı Yargıtay binasında kararları imamlar mı veriyor.” ifadelerini kullandı.

TELE 1’de yaptığı konuşma ile dikkatleri üzerine çeken Uğur Dündar, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’ın 2021-2022 Adli Yılı ve Yargıtay yeni hizmet binasının açılışını dua ile yapmasına tepki gösterdi.

Yargıtay binasında kararları imamlar mı veriyor diyen Uğur Dündar, “Anayasal zorlamalar içerisinde bulunuyorlar yani ileride bunlar hukuk indinde de gündeme getirilecektir. Ali Erbaş açılışta o fotoğrafı Erdoğan’la birlikte verdi. Peki soruyorum ben; madem Ali Erbaş bu kadar önemli yargı açısından, acaba o açılışını yaptığı Yargıtay binasında kararları imamlar mı veriyor. Versin bunun cevabını bakalım. O zaman bu nedir. Nereye savruluştur. Bunu bizim Türkiye Cumhuriyeti yurttaşları olarak hesap sorma hakkımız var.” açıklamalarında bulundu.

Kaynak=video haber7

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir