Leyla ile Mecnun Exxen 1. Sezon 4. Bölüm Ne Zaman, Saat Kaçta?

İlk üç bölümü Exxen platformunda yayınlanan Leyla ile Mecnun dizisi, 1. sezon 4. bölüm ile takipçileri ile buluşmak için hazırlanıyor. Peki Leyla ile Mecnun Exxen 1. sezon 4. bölüm ne zaman, saat kaçta? İşte Leyla ile Mecnun Exxen 4. bölüm hd izle hakkında detaylar..

Leyla ile Mecnun, Exxen’de yayınlanmaya başlamasının ardından, ilk bölümünde Mecnun ile İsmail Abi ekibi yeniden bir araya getirmek için çabalamıştı. İkinci bölümde ise birçok olay yaşanırken, Mecnun, Leyla’yı düştüğü durumun içinden kurtarmaya çalışmıştı. Her ne kadar Mecnun için işler istediği gibi gitmese de bakalım ilerleyen bölümlerde Mecnun ile Leyla’yı ne gibi sahneler bekliyor olacak.. Peki Leyla ile Mecnun Exxen son bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte Leyla ile Mecnun Exxen 1. sezon 4. bölüm ne zaman ve saat kaçta hakkında detaylar..

Leyla ile Mecnun Exxen 1. Sezon 4. Bölüm Ne Zaman, Saat Kaçta?

Leyla ile Mecnun dizinin ilk bölümü 3 Eylül 2021 Cuma, ikinci bölüm 10 Eylül 2021 Cuma günü Exxen’de izleyicisiyle buluşmuştu. Leyla ile Mecnun 3. bölüm 17 Eylül 2021 Cuma günü izleyici karşısına çıkarken, dizinin 4. bölümü ise 24 Eylül Cuma günü izleyicisiyle buluşacak..

Leyla ile Mecnun 1. Sezon 4. Bölüm İzle

Peki Leyla ile Mecnun 24 Eylül’de yayınlanan fakat diziyi nereden hd olarak izleyebiliriz diyorsanız, onun da cevabı burada. Bildiğiniz üzere Leyla ile Mecnun dizisinin yeniden çekileceğini Acun Ilıcalı duyurmuştu. Bunun üzerine de kendi internet platformu olan Exxen üzerinden yayınlanacağını da açıklamıştı. İşte bu neden Leyla ile Mecnun hd izle seçeneği için Acun Ilıcalı’nın platformu Exxen’den ücretli abonelik almanız gerekiyor.

haberyuvasi

Yaklaşık 10 seneden fazla profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haberyuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.