Bakan Pakdemirli Açıkladı: Tarım ve Orman Bakanlığı İçin “118 İşçi Alımı Yapacağız”

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, resmi sosyal medya hesabında, Tarım ve Orman Bakanlığı için “118 işçi alımı yapacağız.” ifadelerini kullandı.

Habere göre, Tarım ve Orman Bakanlığı’na 118 işçi alımı yapılacak. İŞKUR üzerinde 20-24 Eylül arasında çevrimiçi olarak başvuruların yapılacağı belirtilen açıklamada, 118 kişinin işe alınacağı açıklandı.

Bakan Pakdemirli, sosyal medya hesabında Tarım ve Orman Bakanlığı’na işçi alımı yapılacağını açıkladı. Yaptığı açıklamada, “118 işçi alımı yapacağız.” ifadelerini kullanan Bakan Pakdemirli, “Başvurular 20-24 Eylül arasında İŞKUR’un internet sitesinden çevrimiçi olarak yapılacaktır. Bakanlığımızda işe başlayacak arkadaşlarımıza şimdiden başarılar dilerim.” açıklamasında bulundu.

https://twitter.com/bekirpakdemirli/status/1439152963386318848

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir