Edis Arıyorum Şarkısı YouTube Trendlerde 4 Numara!

Edis, söz ve müziği Emrah Karakuyu’ya ait olan şarkısı ‘Arıyorum’ ile YouTube Trend videolar listesinde 4. numaradan yerini aldı. Son zamanlar en gözde popçularından bir tanesi olan Edis’ten Arıyorum adından yeni bir şarkı daha. Peki Edis Arıyorum şarkı sözleri ne? İşte YouTube Keşfet’te 4 numaradan yer alan Edis’in yeni şarkısı Arıyorum hakkında detaylar.

17 Eylül 2021’de YouTube üzerinde paylaşılan Edis Arıyorum şarkısı, çok kısa bir zaman içinde 790 bine yakın görüntüleme aldı. 38 bin beğeni alan Edis Arıyorum şarkısı, bin civarında dislike aldı. Olumlu yorumların çok olduğu şarkıya üç binden fazla yorum yapıldı.

Edis Arıyorum Şarkı Sözleri

Seni sordum yıldızlara
Bir de baktım yakamoz da var
Yine düştüm yangınlara
Ama yoksun yanımda

Vuruyor bir de anılar yar ölüm gibi
Yine çıksan yollarıma

Arıyorum
Bilsen sensiz nasıl yaşıyorum
Belli değil inan başı sonu
Dolmuş küllükler ben yakıyorum
Ah yakıyorum

Kalbim cezalı cezalı
Söyle ben napiyim napiyim
Bir gülsen razıyım razıyım
Yazılmış yazım yazım

Küstürme kalbimi bir hüzünlü vedayla
Bir sorsan halimi daha da dibe batmaz
Aldırmıyor gönül başucumda yalanlar
Bırakmıyor hatıralar

Kaynak

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir