2021 Nisan Ayı ve Öncesi SGK Borç Yapılandırması İçin Son Gün Ne Zaman?

Son Dakika haberi: Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), resmi sosyal medya hesabında, SGK borcu yapılandırması için son gün ne zaman olduğuna dair açıklamada bulundu. Peki SGK borç yapılandırma için son gün ne zaman?

SGK borcu olup yapılandırmadan faydalanmak isteyenler için Sosyal Güvenlik Kurumu, yapılandırma için son başvuru tarihi ne zaman olduğunu sosyal medya hesabından açıkladı.

SGK Borç Yapılandırma 2021 Son Gün Ne Zaman?

SGK, sosyal medya hesabında, “SGK borcunuz mu var?” başlıklı 43 saniyeden oluşan bir video paylaştı. Paylaşımda, “Yapılandırmayı kaçırmayın! 2021 yılı Nisan ayı ve öncesine ait, kesinleşen prim borçlarınızı gelin yapılandıralım. Borçlarınızı gecikme cezası ve zammı yerine, Yİ-ÜFE ile güncelliyoruz. Peşin ödemeniz halinde hesaplanan Yİ-ÜYE tutarının %90’ını, 2 taksitle ödemeniz halinde ise %50’sini siliyoruz. Son Gün 30 Eylül 2021” şeklinde ifadeler yer aldı.

Yukarıda da belirtildiği üzere SGK borç yapılandırması için son tarih olarak 30 Eylül 2021 Perşembe günü belirtiliyor.

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir