Uğur Dündar ile Veyis Ateş Arasındaki Gerginlik Sürüyor: “Bana Göre Gazeteci Değildir”

Uğur Dündar, sosyal medya hesabında, gazeteci ve haber spikeri Veyis Ateş için, “Bana göre gazeteci değildir.” ifadelerini paylaştı. Veyis Ateş’ten ise cevap gecikmedi ve “Gazeteceliğimi çok beğendiğini söyleyip sesimi de daha başka mecralarda da kullanmamı tavsiye etmiştin..!” ifadelerini kullandı.

78 yaşındaki gazeteci, yazar ve oyuncu Uğur Dündar ile haber spikeri ve gazeteci Veyis Ateş arasındaki gerilim devam ediyor. Dündar resmi sosyal medya hesabında Veyis Ateş için, “Veyis Ateş bana göre gazeteci değildir. Bir “hiç” bile değildir!..” ifadelerini kullandı.

Uğur Dündar’ın bu paylaşımı sonrasında Veyis Ateş’ten cevap gecikmedi. Ateş, Dündar’ın tweetini retweetleyerek, “Bak; bu şimdi hiç olmadı Uğur Bey… Hani bir telefon görüşmemizde seni yayınıma davet etmişdim de sen gelemeyeceğini ilettikten sonra, gazeteceliğimi çok beğendiğini söyleyip sesimi de daha başka mecralarda da kullanmamı tavsiye etmiştin..!” ifadelerini paylaştı.

Uğur Dündar ise Veyis Ateş’in bu paylaşımı sonrasında, “Kibarca reddetmiş, biraz da ironi yapmıştım!..” ifadeleriyle cevap verdi.

Uğur Dündar aynı zamanda Veyis Ateş için, “Veyis Ateş, Sen ana rahmine düşmeden iki yıl önce ben, canım pahasına halkın gerçekleri öğrenme hakkına hizmet ediyordum. Bugün de doğru bildiğim yolda yılmadan, dimdik ilerliyorum. Sen, benim meslek namusumu sorgulayacaklar sıralamasında ancak zurnanın son deliği olabilirsin!” ifadelerinin yer aldığı bir tweet atmıştı.

Konu hakkında bilgiler Twitter üzerinde paylaşılan içeriklerden alınmıştı ve kaynaklar belirtilmiştir. Kaynakların sosyal medya üzerinden kaldırılması sonucunda doğacak sorunlardan www.haberyuvasi.com sitesi sorumlu değildir.

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir