Sedat Peker: “Seni Uyarıyorum” Dedi! Uğur Dündar Paylaştı!

Türk gazeteci Uğur Dündar ile Veysi Ateş arasındaki gerginlik sonrasında organize suç örgütü kurma suçlamasıyla hüküm giyen Sedat Peker tweet paylaştı. Sedat Peker, “Anonsçu veysi arkadaşlar söyledi, Uğur Ağabey’e saygısızlık yapmışsın.” ifadelerini paylaştı. Uğur Dündar ise Sedat Peker’in paylaştığı bu tweeti, retweet yaparak paylaştı.

Uğur Dündar ile Veyis Ateş arasında yaşanan sözlü gerginlik sonrasında Sedat Peker de bu sözlü tartışmaya dahil oldu. Organize suç örgütü kurma suçlamasıyla hüküm giyen Sedat Peker, “Anonsçu veysi arkadaşlar söyledi, Uğur Ağabey’e saygısızlık yapmışsın.” dedi.

Sedat Peker, paylaşımının devamında “Habertürk’te yaptıklarından sonra başına neler geldi biliyorsun. Seni uyarıyorum, bu işlerden uzak dur. Yoksa tekrardan seni top 10 listesine alacağım.” ifadelerini kullandı.

Konu içerisinde paylaşılan hiçbir içerikten haberyuvasi.com sorumlu değildir. İçerikler kaynak belirtilerek paylaşılmış olup, kaynağın silinmesi sonucunda doğacak sorunlardan yine haberyuvasi.com sorumluluk kabul etmemektedir.

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir