Leyla ile Mecnun Exxen 1. Sezon 5. Bölüm Ne Zaman, Saat Kaçta?

İlk dört bölümünü geride bırakan Leyla ile Mecnun, 5. bölüm ile Exxen’de yayınlanmak için gün sayıyor. Peki Leyla ile Mecnun Exxen 1. sezon 5. bölüm ne zaman, saat kaçta? İşte Leyla ile Mecnun Yeniden 5. bölüm hakkında detaylar..

TRT 1 ekranlarından kaldırılmasının ardından bir daha yayınlanmayacağı düşünülen Leyla ile Mecnun, Exxen’de yayınlanmaya başladı. Tam tamına dört bölümünü geride bırakan Leyla ile Mecnun dizisi, 5. bölüm izle ile izleyici karşısına çıkmak için hazırlanıyor. Peki Leyla ile Mecnun Exxen 4. sezon 5. bölüm ne zaman, saat kaçta?

Leyla ile Mecnun Exxen 1. Sezon 5. Bölüm Ne Zaman, Saat Kaçta?

Bildiğiniz üzere Leyla ile Mecnun’un ilk dört bölümü Exxen’de yayınlandı. Son bölümü olan dördüncü bölüm ise 24 Eylül Cuma günü yayınlanmıştı. Şimdi ise Leyla ile Mecnun son bölüm ne zaman yayınlanacak diye merak ediliyor. Dizinin 5. bölümü 1 Ekim 2021 tarihinde yayınlanacak.

Leyla ile Mecnun 1. Sezon 5. Bölüm İzle

Leyla ile Mecnun izlemek isteyenler elbette ki Exxen üzerinden ücretli üyelik oluşturması gerekiyor. Bu sayede Leyla ile Mecnun’un yeni bölümlerini izleme şansı bulabileceksiniz.

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir