Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil ile Video Paylaşan Nişanlısını Terk Etti!

Sosyal medya fenomeni şarkıcı Ece Ronay’ın klibinde oynayan Mehmet Ali Erbil’in kendisine gönderdiği iddia edilen mesajlarını ve ses kayıtlarını ifşa etmesiyle olaylar durmak bilmiyor. Kendisini “asistanımla diyalog halindeydi.” şeklide ifadelerle savunan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, şimdi de Ece Ronay’ın nişanlısı Mehmet Bilir ile bir araya geldi ve video paylaştı. Video sonrasında hem Ece Ronay’dan hem de terk ettiğini duyurduğu nişanlısı Mehmet Bilir’den şok açıklamalar geldi.

Geçtiğimiz günlerde Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil hakkında suç duyurusunda bulunmuş ve Adliye çıkışında, “Erbil’in asistanı gizli numaradan arayarak 50 bin TL teklif etti. Zaten yaptıklarının suçunu da asistanına ve menajerine atmaya çalıştı ama ses kayıtlarını da mı asistanı attı? Asistanı çok yetenekli bir insanmış.” ifadelerini söylemişti.

Mehmet Ali Erbil, Ece Ronay’ın nişanlısı Mehmet Bilir’i evine davet ederek Instagram hesabında video paylaştı. Erbil paylaşımında, “Mehmet kardeşim Ece Ronay’ın nişanlısı. Ben onun nişanlı olduğunu bile bilmiyordum. Mehmet’i olayları kapatalım, üstünü örtelim diye davet ettim. Çünkü hem kamuoyu, hem biz, hem de o taraf çok rahatsız oldu. O da beni kırmadı, davetimi kabul etti geldi ve yemeğimi yedi.” ifadelerini kullandı.

Mehmet Ali Erbil’in bu konuşması sonrasında, Ece Ronay’ın nişanlısı Mehmet Bilir, “Teşekkür ederim abi sağolasın. Sen de bizi çok güzel ağırladın.” şeklinde konuştu.

“Kandırıp Kullanmış Olmalı Diye Düşünüyorum”

Video sonrasında Instagram hesabının hikaye bölümünde paylaşımda bulunan Ece Ronay, “Ben kimsenin böyle saçma bir özrünü kabul etmiyorum. Mehmet Ali Bey yılların kurdu, bizim Mehmet de saf. Kandırıp kullanmış olmalı diye düşünüyorum. Nişanlım Mehmet’in nazik barış teklifini de sonuna kadar reddediyorum.” ifadelerini kullandı.

Ece Ronay açıklamasının devamında, “Özür meselesinin benimle hiçbir alakası yok. Erkekler kendi arasında benim meselemi konuşup anlaşırken fikirlerimi almaya gerek duymamış. Bu arada artık sanırım artık nişanlım değil.” ifadelerini kullandı.

Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil ile Video Paylaşan Nişanlısını Terk Etti!
Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil ile Video Paylaşan Nişanlısını Terk Etti!

“Artık Nişanlım Değil Ama..”

Ece Ronay, terk ettiği nişanlısının para aldığı konusunda dolaşan yorumlara ise “Mehmet para almıştır söylemleri dolanıyor. Artık nişanlım değil ama maddiyat konusunda asla ihtiyacı olmayan biri.” şeklinde ifadeler kullandı.

Ronay açıklamasının devamında, “Mehmet bu haberlerde rahatsızlık duyuyordu, muhtemelen Mehmet Erbil Bey bütün kurnazlığıyla Mehmet’i ‘özür dileyeceğim, gel beraber video çekelim’ diye çok güzel bir şey yapıyormuş gibi kandırmıştır… Çünkü videoda özür de var, Mehmet kendince ana haberlerdeki rezillikler dursun, ben çok ağlıyorum diye kabul etmiş olabilir ama ben böyle bir özrü kabul etmiyorum. Maddiyat tarzı haberler hoş değil, açıklamak istedim.” ifadelerini kullandı.

Olaylar sonrasında Ece Ronay’ın terk ettiği nişanlısı Mehmet Bilir, TV 8 ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa adlı programa telefonla bağlandı.

Kendini savunan Mehmet Bilir, “Ece’nin sürekli yalan haberlerle ve geçmişiyle yargılanması beni rahatsız etmeye başladı. Çevremden de çok telefon alınca konuyu çözmek için Mehmet Ali Erbil’le görüşmek istedim. Beni evine davet etti. Dün akşam saat 8’de Sarıyer’deki evine gittim. Evinin önü çok kalabalıktı, silahlı adamlar vardı. Arayıp ‘beni tongaya mı düşürmeye çalışıyorsun, kapıda silahlı adamlar var’ dedim.” ifadelerini kullandı.

Açıklamalarına devam eden Bilir, “Erbil’e ‘Ece’nin bu konularla gündem olmasını istemiyorum, senden özür mesajı bekliyorum’ dedim. ‘Tamam senin için yaparım’ dedi. Videoyu benimle beraber çekti. İlk defa böyle bir olayla karşı karşıya geldiğim için ne yapacağımı bilemedim...” şeklinde konuştu.

“Parasına ve Ününe İhtiyacım Yok”

Erbil’in parasına ve ününe ihtiyacı olmadığı vurgulayan Mehmet Bilir, “Bana ‘Ece’yi sattın, kaç para aldın’ gibi mesajlar atıldı. Benim Mehmet Ali Erbil’in parasına ve ününe ihtiyacım yok. Ece benim böyle bir şeye ihtiyacım olmadığını çok iyi biliyor. Bu konu beni rahatsız ettiği için görüşme yaptım…” ifadelerini kullanarak kendini savundum.

Böyle bir şeyin asla kabul edilemez olduğunu vurgulayan Bilir, “Evden çıktıktan sonra videoda özür dilenen kısımlar silinmiş. Benim de kardeşlerim var, böyle bir şey asla kabul edilemez. Ece’nin böyle gündem olması beni çok rahatsız ediyor. Ben bu olayda Ece’ye herhangi bir tepki de göstermedim.” şeklinde ifadeler kullandı.

Kaynak=milliyet

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir