Mehmet Ali Erbil’den Ece Ronay Açıklaması: “Asistanımla Diyalog Halindeydi”

Ece Ronay’ın ‘Git Çatla’ adlı video klibinde oynayan Mehmet Ali Erbil, Ece Ronay ile arasında yaşanan olay hakkında Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa adlı sabah programının 17. bölümüne canlı yayında telefonla bağlanarak açıklama yaptı.

Fenomen şarkıcı Ece Ronay, klibinde oynayan Mehmet Ali Erbil ile olan yazışmalarını ifşa etti. Yazışmalarda Ece Ronay’a cinsel içerikli mesajlar paylaştığı görülen görüntüler sonrasında Mehmet Ali Erbil, Müge ve Gülşen’le 2. sayfa adlı sabah programına canlı yayında bağlanarak açıklamalarda bulundu.

Ece Ronay’ın ifşa ettiği Mehmet Ali Erbil, programda yaptığı açıklamada, “Ece Ronay benim asistanım ile diyalog halindeydi.” ifadelerini kullandı. Açıklamalarına devam eden Erbil, “Ece Ronay dün akşam beni evine davet etti.” dedi. Erbil açıklamalarının devamında, “Asistanım Ece Ronay için “Bu kız sizi kullanacak” diye beni uyardı.” ifadelerini kullandı.

Konuşmalarına devam eden Mehmet Ali Erbil, “Ece Ronay bana video çekmiş ‘Köpek’ diyor, ona dava açacağım.” ifadelerini kullandı. Erbil, Ece Ronay’ın kendisiyle Instagram’dan iletişim kurduğunu belirterek, “Klibinde oynamam için Ece Ronay benimle diyalog kurdu.” dedi. Erbil ardından “Gençlere destek vermek amacıyla bu klipte oynadım. Ben Sezen Aksu’nun klibinde oynamadım bu güne kadar. Kimsenin klibinde oynamadım.” ifadelerini kullandı. Erbil, “İşte bak bunları istediğini yaptı kız, reklamı oluyor. Siz de buna alet oldunuz! Koca koca kadınlar” şeklinde konuştu.

Kaynak

haberyuvasi

Yaklaşık 10 seneden fazla profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir