Türk Gençlik Dizisi Aşk 101 Oyuncuları İsimleri, Yaşları?

Netflix dizileri arasında yer alan ve şuanda 2. sezon ile yayında olan Aşk 101 oyuncuları isimleri, yaşları gibi detaylar merak edilip araştırılıyor.. Peki Aşk 101 oyuncuları kaç yaşında? İşte Love 101 oyuncuları hakkında merak edilen detaylar.

Son zamanların en popüler dizilerinden bir tanesi olan Aşk 101 oyuncuları isimleri neler olduğu araştırılıyor. Alina Boz, Pınar Deniz gibi isimlerin yer aldığı Netflix dizisi Aşk 101 oyuncuları kaç yaşında nereli gibi merak edilen soruların detayları…

Aşk 101 (Love 101) Oyuncuları İsimleri

Netflix’in sevilen Türk gençlik dizisi Aşk 101 oyuncuları kimler olduğu merak ediliyor. İşte Love 101 oyuncuları isimleri, kaç yaşında ve nereli olduklarına dair detaylar..

Alina Boz - Aşk 101 Oyuncuları Eda
Alina Boz – Aşk 101 Oyuncuları Eda

Alina Boz – Aşk 101 Oyuncuları Eda

Rus-Türk oyuncu Alina Boz, 14 Haziran 1998 tarihinde Moskova Rusya’da dünyaya gelmiştir. Özel Gökjet Havacilik Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi’nde eğitim görmüş olan Alina Boz, 173 cm boyundadır. Alina Boz, Aşk 101 dizisinde Eda karakterini canlandırmaktadır. Güzel ve genç oyuncu daha önce Maraşlı, Paramparça, Elimi Bırakma gibi daha birçok yapımda da rol almıştır.

Pınar Deniz - Aşk 101 Oyuncuları Burcu
Pınar Deniz – Aşk 101 Oyuncuları Burcu

Pınar Deniz – Aşk 101 Oyuncuları Burcu

Aşk 101 oyuncuları arasında yer alan Pınar Deniz, dizide Burcu karakterini canlandırmaktadır. Pınar Deniz, 4 Kasım 1993 tarihinde Adana’da dünyaya gelmiştir. Güzel oyuncu Pınar Deniz hakkında daha fazla detay için ‘Pınar Deniz Kimdir, Kaç Yaşında ve Nereli?” adlı konuyu ziyaret edebilirsiniz.

İpek Filiz Yazıcı - Aşk 101 Oyuncuları Işık
İpek Filiz Yazıcı – Aşk 101 Oyuncuları Işık

İpek Filiz Yazıcı – Aşk 101 Oyuncuları Işık

Genç oyuncu İpek Filiz Yazıcı, Aşk 101 dizisinde Işık karakterini canlandırıyor. 6 Ekim 2001 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen güzel oyuncu, Elimi Bırakma, Kayıtdışı, Babam ve Ailesi gibi yapımlarda rol almıştır.

Ece Yüksel - Aşk 101 Oyuncuları Elif
Ece Yüksel – Aşk 101 Oyuncuları Elif

Ece Yüksel – Aşk 101 Oyuncuları Elif

Aşk 101 oyuncu kadrosu içinde Ece Yüksel’de yer alıyor. Ece Yüksel, Aşk 101 dizisinde Elif karakterini canlandırıyor. Bağlılık Aslı, Kız Kardeşler, Av Mevsimi, Nefesim Kesilene Kadar gibi daha birçok yapımda rol almıştır. Genç oyuncu Ece Yüksel hakkında daha fazla detay için ‘Ece Yüksel Kimdir, Kaç Yaşında ve Nereli?” adlı konuyu ziyaret edebilirsiniz.

Tuğba Ünsal Aşk 101 Oyuncuları Eda
Tuğba Ünsal Aşk 101 Oyuncuları Eda

Tuğba Ünsal Aşk 101 Oyuncuları Eda

Aşk 101 dizisinin diğer bir oyuncusu ise Tuğba Ünsal. 7 Aralık 1981 tarihinde dünyaya gelen Tuğba Ünsal, dizide Eda karakterini canlandırıyor. Vizontele Tuuba, Yemin, Dünyanın En Güzel Kokusu, Dünyanın En Güzel Kokusu 2 gibi daha birçok yapımda rol alan Tuğba Ünsal, 167 cm boyundadır.

Bade İşçil - Aşk 101 Oyuncuları Işık
Bade İşçil – Aşk 101 Oyuncuları Işık

Bade İşçil – Aşk 101 Oyuncuları Işık

Kıvanç Tatlıtuğ ile Buğra Gülsoy’un başrollerini paylaştığı Kuzey Güney dizisinde rol alan Bade İşçil, Aşk 101 dizisinde Işık karakterini canlandırıyor. 8 Ağustos 1983 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Bade İşçil, 173 cm boyundadır. Bade İşçil daha önce Ufak Tefek Cinayetler, Kuzey Güney, Ezel gibi daha birçok yapımda rol almıştır.

Merve Akkaya - Aşk 101 Oyuncuları
Merve Akkaya – Aşk 101 Oyuncuları

Merve Akkaya – Aşk 101 Oyuncuları

Almanya’da dünyaya gelen Merve Akkaya, Aşk 101 dizisi oyuncu kadrosu içinde yer alıyor. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde eğitim hayatına başlayan Merve Akkaya, 170 cm boyundadır. Merve Akkaya, Semazen, Arka Sokaklar, Tatar Ramazan gibi yapımlarda rol almış ve TRT 1 ekranlarında yayınlanan Yeşil Deniz adlı dizide Yakut karakterine can vermiştir.

Kubilay Aka - Aşk 101 Oyuncuları Kerem
Kubilay Aka – Aşk 101 Oyuncuları Kerem

Kubilay Aka – Aşk 101 Oyuncuları Kerem

Çukur dizisinden de hatırlayacağınız Kubilay Aka, Aşk 101 dizisinde Kerem karakterini canlandırıyor. 12 Nisan 1995 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Kubilay Aka, 183 cm boyundadır. Kubilay Aka, Aşk Bu Mu, Vatanım Sensin, Çukur gibi daha birçok yapımda rol almıştır.

Kaan Urgancıoğlu - Aşk 101 Oyuncuları Kemal
Kaan Urgancıoğlu – Aşk 101 Oyuncuları Kemal

Kaan Urgancıoğlu – Aşk 101 Oyuncuları Kemal

Kara Sevda, Leyla ile Mecnun gibi dizilerden de hatırlayacağınız Kaan Urgancıoğlu, Aşk 101 dizisinde Kemal karakterini canlandırıyor. 8 Mayıs 1981 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Kaan Urgancıoğlu, Kampüsistan, A.Ş.K, İlk Aşk, Dürüye’nin Güğümleri, Karaoğlan, Son gibi daha birçok yapımda rol almıştır.

Selahattin Paşalı - Aşk 101 Oyuncuları Osman
Selahattin Paşalı – Aşk 101 Oyuncuları Osman

Selahattin Paşalı – Aşk 101 Oyuncuları Osman

Leke adlı yapımdan da hatırlayacağınız Selahattin Paşalı, Aşk 101 dizisinde Osman karakterine can veriyor. 2 Şubat 1990 tarihinde Bodrum’da dünyaya gelen Selahattin Paşalı, Aşk 101 ve Leke dışında Kalp Atışı adlı yapımda da rol almıştır.

Mert Yazıcıoğlu - Aşk 101 Oyuncuları Sinan
Mert Yazıcıoğlu – Aşk 101 Oyuncuları Sinan

Mert Yazıcıoğlu – Aşk 101 Oyuncuları Sinan

Aşk 101 oyuncu kadrosu arasında yer alan Mert Yazıcıoğlu, dizide Sinan karakterini canlandırıyor. 10 Mayıs 1993 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Mert Yazıcıoğlu, 177 cm boyundadır. Mert Yazıcıoğlu, daha önce İyi Oyun, Bir Litre Gözyaşı, Karagül gibi daha birçok yapımda rol almıştır.

  • Müfit Kayacan – Aşk 101 Oyuncuları Necdet
  • Ali İl – Aşk 101 Oyuncuları Tuncay

Nil Günal, Ebru Soyuerden, Aybanu Aykut, Zeynep Melis Girşen, Yağmur Pekel, Sekvan Serinkaya, Gümeç Alpay, Selen Domaç, Fahri Öztezcan, Cengiz Tangör, Kenan Demirok, Ozan Bingöl, Hüseyin Şirin, Erdem Duran, Özgür Foster, Tayfun Gölbaşı, Cihat Akaydın, Murat Topçınar, Yahya Çelebi, Eyüp Farız Dal, Fehmi Tuğcu, Mustafa Doğan, Melih Köklü gibi isimler de Aşk 101 oyuncu kadrosu içinde yer almaktadır.

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir