Leyla ile Mecnun Exxen 1. Sezon 7. Bölüm Ne Zaman, Saat Kaçta?

Aynı heyecan ve tatla kaldığı yerden devam eden absürt komedi dizisi Leyla ile Mecnun, 6. bölümü de dün itibarıyla geride bıraktı. Leyla ile Mecnun’un son bölümünü izleyenler yeni bölümünü sabırsızlıkla beklemeye başladı. Peki Leyla ile Mecnun Exxen günü değişti mi? Leyla ile Mecnun Exxen 1. sezon 7. bölüm ne zaman, saat kaçta? gibi soruları merak edip araştırılıyor. İşte Leyla ile Mecnun Yeniden 7. bölüm hakkında detaylar…

TRT 1 ekranlarında yayınlandığı zamandaki gibi aynı kadro ile yoluna devam eden Leyla ile Mecnun dizisi, yeni Leyla’sını Deniz Işın ile doldurmuştu. Tam kadro yoluna devam eden üzerine ek birkaç kişi daha dahil olan Leyla ile Mecnun, Exxen platformunda 6. bölümün de sonuna geldi. Dizinin 6. bölümünü izleyenler, Leyla ile Mecnun Exxen 1. sezon 7. bölüm ne zaman, saat kaçta? gibi soruların cevaplarını araştırıyor.

Leyla ile Mecnun Exxen 1. Sezon 7. Bölüm Ne Zaman, Saat Kaçta?

Bildiğiniz üzere Leyla ile Mecnun dizisinin 6. bölümü 8 Ekim 2021 tarihinde Exxen platformunda yayınlanmıştı. Dizinin son bölümünü izleyenler ise yeni bölümünü merakla beklemeye başladı. Çünkü Mecnun’un Leyla’ya bölümün sonunda söyledikleri işleri daha da güzelleştirdi. Leyla ile Mecnun Exxen 1. sezon 7. bölüm, 15 Ekim 2021 Cuma günü yayınlanacak.

Leyla ile Mecnun 1. Sezon 7. Bölüm İzle

İyi güzel, Leyla ile Mecnun’un 7. bölümü 15 Ekim’de yayınlanacak ama ben nereden izleyeceğim? diye merak ediyor olabilirsiniz. İşte bunun cevabı elbette ki Acun Ilıcalı’nın internet platformu Exxen desek doğru olacaktır. Bu sebeple Leyla ile Mecnun Yeniden dizisinin yeni bölümlerini hd izleyebilmek için Exxen’e ücret ödeyerek abone (ücretli üyelik) olmanız gerekiyor.

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir