Mehmet Ali Erbil, Ece Ronay Olayını İtiraf mı Etti: “İnsanın bazen böyle zaafları olabiliyor.”

Ece Ronay, ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil’in kendisini taciz ettiğine dair kanıtları ifşa etmesi magazin gündemini uzun süredir meşgul ediyor. Olaya Ece Ronay’ın nişanlısının da girmesiyle durum çok farklı boyutlara taşınmıştı. Şimdi ise Mehmet Eli Erbil’den olayı itiraf edercesine bir açıklama geldi.

Ece Ronay’ın klibinde oynadıktan sonra, genç fenomeni taciz ettiği iddia edilen görüntülerin ifşa edilmesinin sonrasında araya Ece Ronay’ın nişanlısı da girmiş ve olaylar bir nebze de olsa durulmuştu. Fakat ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil’den görüntüleri adeta onaylarcasına bir açıklama geldi.

Geçtiğimiz hafta sonunda İbrahim Tatlıses’in sahne aldığı programı sunan Mehmet Ali Erbil, Ece Ronay’ın ifşa ettiği taciz suçlamaları hakkında gazetecilere itiraf niteliğinde açıklamalarda bulundu.

Mehmet Ali Erbil, konu hakkında gazetecilerin sorusuna, “İnsanın bazen böyle zaafları olabiliyor. Herkes beni böyle kabul etti konu zaten kapandı” ifadelerini kullandı.

Kaynak=onedio

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir