Leyla ile Mecnun Exxen 1. Sezon 8. Bölüm Ne Zaman, Saat Kaçta?

Exxen’de yayınlanmaya başladığı günden beridir 7 bölümü geride bırakan Leyle ile Mecnun dizisi, 1. sezon 8. bölüm izle ile izleyici karşısına çıkmak için hazırlanıyor. Dizinin sıkı takipçileri Leyla ile Mecnun yeni bölümünü sabırsızlıkla bekliyor. Peki Leyla ile Mecnun Exxen günü değişti mi? Leyla ile Mecnun Exxen 1. sezon 8. bölüm ne zaman, saat kaçta? gibi soruları merak edip araştırılıyor. İşte Leyla ile Mecnun Yeniden 8. bölüm izle Exxen hakkında detaylar..

Leyla ile Mecnun Exxen 1. Sezon 8. Bölüm Ne Zaman, Saat Kaçta?

Leyla ile Mecnun 8. bölüm Exxen izlemek isteyenler, özellikle hangi gün ve saat kaçta yayınlanıyor gibi detayları merak ediyor. Bir önceki bölümü 15 Ekim 2021 tarihinde yayınlanan Leyla ile Mecnun Yeniden dizisinin yeni bölümü ise 22 Ekim 2021 Cuma günü yayınlanacak.

Leyla ile Mecnun 1. Sezon 8. Bölüm İzle

Geçtiğimiz hafta Erdal Bakkal’ın yeni sevgilisiyle vakit geçirdiği, Leyla’nın Mecnun’a kendisiyle uğraşmaması gerektiğini göstermesi ve Mecnun, İsmail Abi, Yavuz’un yardım derneğini soyması gibi konular gösterilmişti. Leyla ile Mecnun’un son bölümünü izleyenler, 8. bölümü nereden izleyeceklerini merak ediyor. Dizinin 8. bölümünü Exxen üzerinden abonelik(üyelik) satın alarak izlemeniz mümkündür.

haberyuvasi

Yaklaşık 10 seneden fazla profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haberyuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.