Gerçeğin Peşinde 26 Ekim 2021 Salı 444. Bölüm

Serap Paköz’ün sunduğu Gerçeğin Peşinde, 26 Ekim 2021 Salı günü ekran karşısına çıkıyor. Hafta içi her gün Star ekranlarında yayınlanan Gerçeğin Peşinde, 444. bölüm izle ile izleyicisiyle buluşmak için hazırlanıyor. Peki Gerçeğin Peşinde son bölümde neler yaşandı? Gerçeğin Peşinde yeni bölümde neler yaşanacak?

Hafta içi her gün farklı farklı faili meçhul dosyaların ele alındığı Gerçeğin Peşinde, Star ekranlarında Türkiye saatiyle 13:00’da yayınlanıyor. Serap Paköz’ün sunuculuğunu yaptığı programda, Adli Tıp Uzmanı Taner Güven ve Avukat Hasan Kocabey de olaylara uzman gözüyle bakarak katkı sağlıyor.

Yaşanmış hikayeleri konu alan program, faili meçhul dosyaların karanlık yüzünü aydınlatacak. Kayıpların bulunacağı, ayrı kalanları kavuşacağı ve cinayetlerin ardındaki sır perdelerinin de açığa çıkacağı ‘Gerçeğin Peşinde’, izleyenleri derinden etkileyecek.

Gerçeğin Peşinde 26 Ekim 2021 Salı 444. Bölüm izlemek için buraya tıklayabilirsiniz. Yok ben canlı olarak izlemek istiyorum diyorsanız ise saat 13:00’da ‘Gerçeğin Peşinde canlı 444. bölüm izle‘ye tıklayarak izleyebilirsiniz.

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir