Leyla ile Mecnun Exxen 1. Sezon 9. Bölüm Ne Zaman, Saat Kaçta?

Exxen’de yayınlanmaya başladığı günden beridir 8 bölümü geride bırakan Leyle ile Mecnun dizisi, 1. sezon 9. bölüm izle ile izleyici karşısına çıkmak için hazırlanıyor. Peki Leyla ile Mecnun Exxen günü değişti mi? Leyla ile Mecnun Exxen 1. sezon 9. bölüm ne zaman, saat kaçta? gibi soruları merak edip araştırılıyor. İşte Leyla ile Mecnun Yeniden 9. bölüm izle Exxen hakkında detaylar..

Leyla ile Mecnun Exxen 1. Sezon 9. Bölüm Ne Zaman, Saat Kaçta?

Leyla ile Mecnun 9. bölüm Exxen izlemek isteyenler, özellikle hangi gün ve saat kaçta yayınlanıyor gibi detayları merak ediyor. Bir önceki bölümü 22 Ekim 2021 tarihinde yayınlanan Leyla ile Mecnun Yeniden dizisinin yeni bölümü ise 29 Ekim 2021 Cuma günü yayınlanacak.

Leyla ile Mecnun 1. Sezon 9. Bölüm İzle

Geçtiğimiz bölümde, Leyla içindeki iyi Leyla’nın çıkmaması için kendi canına kıydı ve hastanede yoğun bakıma yatırıldı. Mecnun ve dostları ise hem Leyla’yı kurtarmak hem de Leyla’nın içindeki iyi insanın ortaya çıkarmak için heyecan dolu bir maceraya atıldı. O sırada Erdal Bakkal ise Kaan’ın coinden para kazanma laflarını duyunca kripto para ile zengin olur. Fakat Erdal’ın bu zenginliği çok da uzun sürmez. Leyla ile Mecnun’un son bölümünü izleyenler, 9. bölümü nereden izleyeceklerini merak ediyor. Leyla ile Mecnun’un 9. bölümünü Exxen üzerinden abonelik(üyelik) satın alarak izlemeniz mümkündür.

haberyuvasi

Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir