Ebru Şahin ile Cedi Osman Evlilik Hazırlıklarına Başladı!

Destan dizisiyle ekranlara dönecek olan güzel oyuncu Ebru Şahin ile NBA takımı Cleveland Cavaliers’da forma terleten milli basketbolcu Cedi Osman evlilik hazırlıklarına başladı. İşte Ebru Şahin Cedi Osman çiftinin evliliğine dair detaylar.

Bildiğiniz üzere milli basketbolcu Cedi Osman, geçtiğimiz aylarda Nevşehir’in Kapadokya bölgesinde 27 yaşındaki Ebru Şahin’e evlilik teklifi etmişti. Bu teklif sonrasında çiftin ne zaman evleneceği merak konusu olurken, ünlü çiftin düğününe dair detaylar belli oldu.

Yaz aylarına doğru evlenmeyi planladıkları bilinen çift, evlilik hazırlıklarına başladı. 250 kişilik bir düğün yapmayı planlandıkları bilinen Ebru Şahin Cedi Osman çiftinin nikah için mekan araştırdığı biliniyor.

Bunların yanı sıra Cedi Osman’ın Ebru Şahin ile oturmayı planladığı Zekeriyaköy’den 3 katlı lüks villa satın aldığı ve fiyatının 6 milyon TL olduğu biliniyor. Lüks villanın dekorasyonuyla ise güzel oyuncu Ebru Şahin’in şahsen ilgilendiği biliniyor.

Kaynak=fotomaç

haberyuvasi

Yaklaşık 10 seneden fazla profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir