Leyla ile Mecnun Exxen 1. Sezon 10. Bölüm Ne Zaman, Saat Kaçta?

İlk bölümü 9 Şubat 2011 tarihinde yayınlanan ve bazı olaylardan dolayı TRT 1 ekranlarında yayından kaldırılan Leyla ile Mecnun dizisi, 4. sezonuyla Exxen adlı İnternet platformunda yayın hayatına devam ediyor. Tam tamına 9 bölümü geride bırakan Leyla ile Mecnun Exxen 1. sezon 10. bölüm ne zaman, saat kaçta diye merak ediliyor. İşte Leyla ile Mecnun Yeniden 10. bölüm izle Exxen hakkında detaylar..

Leyla ile Mecnun Exxen 1. Sezon 10. Bölüm Ne Zaman, Saat Kaçta?

Ekim ayında 9. bölümü yayınlanan Leyla ile Mecnun dizisinin 10. bölümü ne zaman ve saat kaçta yayınlanacak diye merak ediliyor. Leyla ile Mecnun Exxen yeni bölüm kasım ayının ilk haftası 5 Kasım 2021 Cuma günü yayınlanacak.

Leyla ile Mecnun 1. Sezon 10. Bölüm İzle

Absürt komedi dizisi Leyla ile Mecnun Yeniden, 10. bölüm ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 9. bölümde iyi ve kötü Leyla aynı dünya içinde yer alınca bütün çocuklar bir anda yaşlanmaya başlamış ve iyilikten Maraz doğmuştu. Yine Mecnun ve ekibi iyi ve kötü Leyla tek bedende birleştirmeyi ve Maraz’ı yok etmek için büyük bir maceraya girmişti. Leyla ile Mecnun Yeniden son bölüm izlemek isteyenler, Acun Ilıcalı’nın Exxen adlı internet platformundan ücretli abonelik satın alması gerekiyor.

haberyuvasi

Yaklaşık 10 seneden fazla profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir