Leyla ile Mecnun Exxen 1. Sezon 11. Bölüm Ne Zaman, Saat Kaçta?

Absürt komedi dizisi Leyla ile Mecnun, Yeniden 4. sezonuyla Exxen adlı İnternet platformunda yayın hayatına başlamasının üzerinden 10 bölüm geçti. Tam tamına 10 bölümü geride bırakan Leyla ile Mecnun Exxen 1. sezon 11. bölüm ne zaman, saat kaçta diye merak ediliyor. İşte Leyla ile Mecnun Yeniden 11. bölüm izle Exxen hakkında detaylar..

Leyla ile Mecnun Exxen 1. Sezon 11. Bölüm Ne Zaman, Saat Kaçta?

Kasım ayının ilk haftasında 10. bölümü yayınlanan Leyla ile Mecnun dizisinin 11. bölümü ne zaman ve saat kaçta yayınlanacak diye merak ediliyor. Leyla ile Mecnun Exxen yeni bölümü 12 Kasım 2021 Cuma günü yayınlanacak. Fakat dizinin sezon finali yapmasından dolayı yeni bölümü ilerleyen tarihlerde belli olacak.

Leyla ile Mecnun 1. Sezon 11. Bölüm İzle

Leyla ile Mecnun 10. bölümde Leyla nişanlısı ile evlenme kararı almış ve Mecnun ise Leyla’yı bu evlilik kararından vazgeçirmek için uğraşmıştı. Bölümün sonunda ise hiç beklenmeyen bir olay yaşanmış ve Mecnun Çınar, Leyla ile Mecnun izleyicilerini şaşırtan bir sona imza atmıştı. Leyla ile Mecnun Yeniden son bölüm izlemek isteyenler, Acun Ilıcalı’nın Exxen adlı internet platformundan ücretli abonelik satın alması gerekiyor.

haberyuvasi

Yaklaşık 10 seneden fazla profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir