Kaderimin Oyunu Dizisi 1. Bölüm Ne Zaman, Saat Kaçta?

Öykü Karayel, Sarp Apak ve Akın Akınözü gibi isimlerin yer aldığı Kaderimin Oyunu dizisi yayın tarihi belli oldu. Peki Kaderimin Oyunu dizisi ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda? İşte merakla beklenen Kaderimin Oyunu dizisi 1. bölüm hakkında detaylar..

Star TV ekranlarında yayınlanacak olan Kaderimin Oyunu dizisinin yayın tarihi ne zaman olduğu belli oldu. Öykü Karayel, Akın Akınözü ve Sarp Apak gibi isimlerin başrolünde yer aldığı Kaderimin Oyunu ilk bölümü ile Star TV ekranlarında yayınlanacak. Peki Kaderimin Oyunu dizisi 1. bölüm ne zaman, saat kaçta yayınlanacak?

Kaderimin Oyunu Dizisi 1. Bölüm Ne Zaman, Saat Kaçta?

Yeni dizi Kaderimin Oyunu Star TV ekranlarında yayınlanmak için geri sayıma başladı. Öykü Karayel’in başrolünde yer aldığı Kaderimin Oyunu, 3 Aralık 2021 Cuma günü Türkiye saatiyle 20:00’da Star ekranlarında ilk bölümü ile yayınlanacak.

Kaderimin Oyunu Konusu?

Genç yaşında tüm çaresizliklere rağmen iki çocuğuna hem anne hem baba olan Asiye’nin kızı Nergis’in başına gelen olay sonrasında tüm hayatı altüst olur. Olay bu durum sonrasında gelişir.

Dizinin fragmanı ve daha fazla detay için buraya tıklayabilirsiniz.

haberyuvasi

Yaklaşık 10 seneden fazla profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir