Yerlikaya, Kadıköy Metrosunda Kadın Yolculara Bıçakla Saldıran Şahsın Yakalandığını Açıkladı!

Son dakika haberi: İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, sosyal medya hesabında Kadıköy-Tavşantepe metro hattında kadın yolculara bıçakla saldıran ve hakaretlerde bulunan şahsın yakalandığını açıkladı.

Dün Kadıköy-Tavşantepe metro hattında kadın yolculara bıçakla saldırıp hakaretlerde bulunan bir kişi, Kadıköy Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği Polis ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya’da konu hakkında “KADINA YÖNELİK ŞİDDETİN KARŞISINDAYIZ!” notuyla yaptığı paylaşımda, “Dün Kadıköy-Tavşantepe metro hattında kadın yolculara bıçak çekip hakaret eden şahıs yakalanarak göz altına alınmıştır.” ifadeler paylaşarak saldırganın tutuklandığını açıkladı.

Ayrıca yakalan saldırganın 20 suç kaydının da olduğu açıklandı.

Haber hakkında daha fazla detay ve olay anını görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz.

haberyuvasi

Yaklaşık 10 seneden fazla profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir