Müslüme’nin Dedesi Biyolojik Babası Çıktı!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 2,5 yaşındaki Müslüme’nin nasıl ve neden öldüğüne dair şok edici detaylar ortaya çıktı. Müslüme’nin ölümüyle ilgili soruşturmada tutuklanan dedesi H.Y., küçük kızın DNA testi sonucuna göre biyolojik babası çıktı.

2,5 yaşındaki Müslüme’nin nasıl, neden ve kimin öldürdüğü gibi detaylar merak edilirken ortaya şok edici detaylar çıktı. Haber kaynaklarında belirtilen bilgilere göre, DNA testi sonucunda Müslüme’nin biyolojik babası dedesi çıktı.

Müslüme’nin dedesi H.Y., minik kızın ölümüne dair yapılan soruşturmada tutuklanmıştı. DNA testi sonucu sonrasında 2,5 yaşındaki Mümslüme’nin biyolojik babası olduğu ortaya çıktı.

Gelinine tecavüz eden ve 2,5 yaşındaki Müslüme’yi de tecavüz ederek öldüren dede (biyolojik baba) H.Y. tutuklandı.

Konu hakkında daha fazla detay için sosyal medya üzerinde yer alan Müge Anlı, Gelinine, Müslüme gibi keşfette yer alan konulara göz atabilirsiniz.

haberyuvasi

Yaklaşık 10 seneden fazla profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir