Galatasaray’da Covid-19 Test Sonuçları Açıklandı! Bir Futbolcunun Testi Pozitif Çıktı!

Galatasaray Spor Kulübü resmi sosyal medya hesabında, ‘Futbol A Takımımızın Covid-19 test sonuçları hakkında’ notuyla takımın Covid-19 test sonuçlarının açıklandığı ve bir kişinin testinin pozitif çıktığını açıkladı.

Süper Lig’in İstanbul temsilcilerinden Galatasaray Spor Kulübü, resmi sosyal medya hesabında, kulüp genelinde yapılan Covid-19 testi sonucunda bir oyuncunun PDR testinin pozitif çıktığını açıkladı.

Kulüpten yapılan açıklamada, “Galatasaray Futbol takımı oyuncuları, teknik heyetimiz, performans, sağlık, idari ve destek kadrolarındaki çalışanlarımız için bugün yapılan Covid-19 PDR testleri sonuçlanmış ve bir oyuncumuzun test sonucu pozitif çıkmıştır. Oyuncumuzun tedavi protokolü ve karantina süreci başlatılmıştır.” şeklinde ifadeler yer aldı.

Kaynak

haberyuvasi

Yaklaşık 10 seneden fazla profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir