Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan Görevinden İstifa Etti!

Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanı kararına göre, Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan’ın ‘görevden af’ talebi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla kabul edildi ve Lütfi Elvan Hazine ve Maliye Bakanı görevinden alındı. Peki yeni Hazine ve Maliye Bakanı kim oldu?

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, Resmi Gazete’de yayımlanan karar ile birlikte görevden alındı. İstifa ettiğini açıklayan Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan’ın ‘görevden af’ talebi Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanı kararıyla kabul edildi. Böylelikle Lütfi Elvan, Hazine ve Maliye Bakanı görevinden alındı.

Yine Resmi Gazete’de yayımlanan Atama Kararı doğrultusunda, Lütfi Elvan’ın yerine Hazine ve Maliye Bakanı görevine Nureddin Nebati atandığı duyuruldu.

Kaynak

haberyuvasi

Yaklaşık 10 seneden fazla profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir