Bitcoin, Ethereum ve Kripto Paralardan Atak Var!

Dünyanın gözünün dikildiği kripto para sektöründe dün akşam hızlı bir atak yaşandı. Kripto paralar akşam saatlerine doğru da bir fırlamaya sahne oldu. Bitcoin yüzde 9luk, ethereum ise yüzde 13lük bir artışa sahne oldu. Hal böyle olunca da kripto para piyasasında yer alanlar için son güncel durum ne oldu, fiyatlardaki güncel değişimlerde sorgulanmaya başlandı.
Kripto para dünyasında değer kazanacak önemli artışlar yaşandı. Dün akşam saatlerinde yaşanan artışla birlikte bitcoin 40 bin doların üzerine çıkmaya başlamış oldu. Ethereum cephesinden bakıldığı zaman ise 3 bin dolara çıktığını belirtebiliriz.

Bitcoin Ne Kadar Oldu?

Kripto para piyasası denildiği zaman ilk akla gelenler arasında bitcoin oluyor. Öyle ki bitcoin yatırımcısı da dünyada oldukça fazla diyebiliriz. Dün yaşanan kripto para piyasasındaki hareketlendirmeler sonrasında bitcoin yüzde 9luk artış gördü. Saat 22.45 saatlerinde bitcoin 40 bin 203 dolardan işlem görmeye başladı.
En değerli kripto para birimlerinden biri olarak öne çıkan bitcoin, artıştan nasibini almayı başardı. Piyasada sürekli olarak bir çıkış yakalamayı başarırken, bu durum da bitcoin yatırımcıların yüzünün gülmesine zemin hazırlamaya neden oldu. Son 24 saatte ki işlem hacmi birden artmaya başlayan Bitcoin 40 bin dolara ulaştı.

Ethereum Ne Kadar Oldu?

Ethereum de en değerli olarak ifade edebileceğimiz kripto para birimlerinden biri olarak biliniyor. Ethereum cephesinden neler olduğuna ilişkin bir inceleme yapıldığı zaman ise yüzde 13lük bir değer kazanmaya başlamış bulunuyor. Dün akşam saat 22.45 itibariyle 2 bin 942 dolardan işlem görmeye başlamış oldu.

Altcoinlerde En Yükselen Hangisi?

Kripto para borsasının toplam değerine bakıldığı zaman 1,76 trilyon dolara ulaşmaya başladı. Önceki gün 1.7 trilyon dolar olurken, dün akşam itibariyle daha fazla değer kazanmaya başlamış oldu. Bitcoin, ethereumdan sonra bir başka değer kazanan kripto para birimi ise Solana oldu. Solana birimi 7 dolar artışa sahip olurken, 104 dolarla en çok kazandıran ikinci kripto para olarak ön plana çıktı.
İlk 100 kripto para listesinde en çok artanlar içerisinde yüzde 10 değer kazanarak LEO, NEO, KUSAMA, COSMOS olduğunu görmekteyiz.

haberyuvasi

Yaklaşık 10 seneden fazla profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.