Gain ’de izleyebileceğiniz 5 dram dizisi

2019 yılında kurulan ve sadece internet üzerinden hizmet veren Gain, yeni nesil bir video içerik platformu olarak dikkatleri üzerine topluyor. Kendine has anlayışı ve içerik tercihleriyle özel bir kitle oluşturan Gain ’de izleyebileceğiniz pek çok içerik bulunuyor. Gain’de mutlaka izlemeniz gereken 5 yabancı dram dizisini sizler için derledik. İşte detaylar…

Mary Kills People
Mary Harris, eşinden ayrılmış bir annedir ve gündüz saatlerinde acil serviste doktorluk yapmaktadır. Geceleri ise eski bir plastik cerrah olan ortağı ile birlikte hayata veda etmek üzere olan insanlara kendi istedikleri gibi ve şartlarına uygun şekilde ölmelerine imkan sunmaktadır. Toplam 3 sezon ve 18 bölümden ouşan Mary Kills People dizisinin kadrosunda Katie Douglas, August Winter, Richard Short, Jay Ryan ve Caroline Dhavernas gibi isimler yer alıyor.

Atlantic Crossing
Atlantic Crossing dizisinde II. Dünya Savaşı sırasında yaşanan trajik olaylar neticesinde hem ülkesi hem de evliliği için savaşan Norveç Prensesi Martha’nın hikayesi anlatılmaktadır. Bir sezon ve 8 bölümden oluşan dizide Kyle Maclachlan, Tobias Santelmann ve Sofia Helin gibi isimler bulunuyor.

Hotel Portofino
2022 yılında tamamlanan ve toplam 6 bölümden oluşan Hotel Portofino dizisinde Mussolini faşizminin baş gösterdiği 1920’li yıllarda tam anlamıyla bir İngiliz otelini faaliyete geçirmek için İtalya Rivierası’na göçen Bella Ainsworth’un yaşantısı anlatılmaktadır. Dizinin kadrosunda Rocco Fasano, Pasquale Espasito, Oliver Dench, Elizabeth Carling, Loisa Binder ve Lucky Akhurst gibi isimler bulunuyor.

Your Honor
Your Honor dizisinde oğlu bir trafik kazasına karışan yargıç Michael Desiato’nun başından geçenler anlatılmaktadır. Trafik kazasında oğlunun çarpıp kaçtığı kişi New Orleans’ın en tehlikeleri ailelerinden birine mensuptur. Yargıç, oğlunun hayatını kurtarmak için zor seçimler yapmak zorunda kalmaktadır. Son dönemlerin en iyi dram dizilerinden biri olarak gösterilen Your Honor’un başrolünü Bryan Cranston canlandırıyor. İsrail yapımı Kvodo dizisinden uyarlanarak çekilen Your Honor 1 sezon ve 10 bölümlük bir dizi olmakla birlikte kısa süre içerisinde büyük bir hayran kitlesine ulaştı.

Mutlaka İzlenmesi Gereken IMDb Puanı En Yüksek ve En Eski 5 Dizi bu yazımızıda okumak isterseniz tıklayın…

haberyuvasi

Yaklaşık 10 seneden fazla profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.