Devasa Yatırım Alan Altcoin’in Fiyatı Patladı!


Nym isimli altcoin projesi, aldığı 300 milyon dolarlık yatırımın ardından hızlı bir yükselişe geçti. Nym coinin fiyatı 0.73 dolar seviyelerinde seyrederken yatırımın ardından 1.04 dolara yükseldi. Yüzde 30 değer kazanan coinin yükselişe devam etmesi bekleniyor. İşte haberin detayları…

Nym altcoin projesine 300 milyon dolarlık yatırım yapıldı!

Bir grup risk sermayesi şirketi, Nym’nin projesinden etkilenerek geliştiricilerin ilgisini çekmek ve teşvik etmek amacıyla bir fona 300 milyon dolarlık yatırım yaptı. Mixnet aracılığı ile çevrimiçi etkinliğini gözetimden koruyan İsviçre kökenli bir gizlilik erişimi olan Nym Technologies, geliştiricileri ekosisteme dahil etmek amacıyla 300 milyon dolarlık bir fonu açıkladı.

Nym İnnovation Fonu, bir grup risk sermayesi yatırımcıları tarafından 300 milyon dolarlık yatırıma kavuştu. Bu destekçiler arasında Adreessen Horowitz, Lemniscap, KR1, Tayssir Capital, Blockdream Ventures, Fenbushi Capital, Figment, HashKey Capital, NGC Ventures, Eden Block, Tioga Capital, Huobi İncubator, Greenfield One ve Polychain bulunuyor.
Nym CEO’su Harry Halpin, program kapsamında bulunan hibelerin kabaca 50.000 ila birkaç milyon dolar arasında değişeceğini ifade etti. Nym, 300 milyon doların tamamını yatırımcılardan almadı. Ancak gerek duyulduğunda bu miktardan faydalanılabilecek.

Nym Projesinin CEO’su açıklamalarda bulundu

Nym coinin CEO’su Harry Halpin, projelerini kripto para ticaretine ek olarak tüm internet işlemleri tarafından oluşturulan, potansiyeline bakıldığında hassas meta veriler içeren paketleri karışmak amacıyla blok zincir teknolojisini kullanan “merkeziyetsiz bir karıştırma ağı” olarak tanımladı. Harry Halpin, Nym’in mixnet teknolojisinin paketleri bir deste gibi karıştırdığını ve “Ulusal Güvenlik Ajansı düzeyindeki bir düşmanın” bile arkasında olan kişiyi bulmasının engellendiğini söyledi.

Nym’in geniş bir kullanım alanı bulunuyor. Örneğin iletişim paketlerini karıştırmak amacıyla mesajlaşmaya olanak sağlayan Signal tarafından kullanılabilmektedir. Şirket, 2021 yılının Kasım ayında a16z liderliğinde yaptığı bir turda 13 milyon dolar toplamayı başardı ve değerlemesini 270 milyon dolara yükseltti. Şu anda 1.04 dolar seviyelerinde seyreden coinin nasıl ilerleyeceği ise merak ediliyor. Ancak son günlerde yatırımcıların en çok ilgisini çeken coinlerden biri olduğu yadsınamaz bir gerçek.

Apecoin (APE) Nedir? APE Coin Yorum ve Geleceği 2022 bu yazımzıda okumak isterseniz tıklayın…

haberyuvasi

Yaklaşık 10 seneden fazla profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.