Amber Heard hakkındaki yeni iddia: Hayatında Elon Musk da vardı!

Johnny Deep ile Amber Heard ’ün olaylı geçen davasının son duruşmasında çiftin eski menajeri olan Christian Carino’ya söz hakkı verildi. Carino, Amber Heard’ün Johnny Depp ile barışmaya çalışırken aynı zamanda Elon Musk ile görüştüğünü ifade etti. Heard’ün bu durumu “Onunla sadece boşluğumu dolduruyorum” dediğini ileri sürdü. İşte haberin detayları…

Amerikalı ünlü aktör Johnny Depp, eski eşi Amber Heard ’e açtığı dava ile gündemin en önemli magazin konuları arasında yer alıyor. Johnny Depp, eski eşinin kendisine karşı karalama yaptığını öne sürerek 50 milyon dolarlık bir dava açmıştı.

Her geçen gün yeni gelişmelerin gün yüzüne çıktığı davada son olarak çiftin eski menajeri olan Christian Carino’ya söz hakkı verildi. Carino, Heard’ün Johnny Depp ile barışmak için adımlar attığını ancak bir yandan da SpaceX ve Tesla’nın CEO’su olan ve son olarak Twitter’ı satın alan Elon Musk ile ilişki yaşadığını iddia etti.
Önceden kayıt altına alınan Carino’nun bu sözleri, Amerika’nın Virginia eyaletinin Fairfax kentindeki davada jüriye dinletildi. Lady Gaga’nın eski nişanlısı olan ve menajerlik yapan Christian Carino, Heard ve Musk ilişkisine dair bildiklerini anlattı.

Christian Carino: Amber Heard ile Elon Musk beraber vakit geçiriyorlardı!

Christian Carino, mahkemede yaptığı konuşmada avukatlara “Elon Musk ile Amber Heard’ün çıkıp çıkmadıklarını bilmiyorum ancak kesinlikle beraber çok vakit geçiriyorlardı” ifadelerini kullandı.

Mahkeme heyeti bu sorunun cevabını aldıktan sonra Christian Carino’ya Heard ve Depp arasında organize edilen San Francisco’daki uzlaşmadan ne kadar sonra oyuncunun Elon Musk’la beraber olduğunu öğrendiği soruldu. Bunun üzerine Carino “Tam olarak ne zaman olduğunu bilmiyorum ama çok zaman sonra değildi” dedi. Ayrıca Christian Carino’nun Heard ile olan mesajlaşmalarının bir kısmı da mahkemeye delil olarak verildi.
Mesajlarda ise ilgi çekici detaylar vardı. Heard, 2017 yılında Carino’ya attığı bir mesajda Elon Musk ile ayrıldığı için üzgün olduğunu söylemiş. Christian Carino ise ünlü oyuncuya cevap olarak “Zaten ona aşık değilsen neden üzgün olasın ki? Bana bin kez sadece boşluğu doldurduğunu söyledin” yanıtı vermiş.

Disney+ indirimli yıllık abonelik fiyatını açıkladı! bu yazımızıda okumak isterseni tıklayın …

haberyuvasi

Yaklaşık 10 seneden fazla profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.