Doktor Strange 2 Oyuncuları ve Konusu

ABD yapımı olan Doktor Strange, en İyi bilim kurgu filmlerinden biri olmaya aday. Filmin yönetmenlik koltuğuna oturmuş olan isme baktığımız zaman Scott Derrickson yer alıyor. Doktor Strange 2 filminin senaristliğini Scott Derrickson ve C. Robert Cargil el atmıştır. Aynı adlı çizgi romanından esinlenerek sinema dünyasındaki sinema severlere aktarılan bir film olarak karşımıza çıkıyor.
Sinema izleyicileri de haliyle Doktor Strange oyuncu kadrosunda kimler yer alacağını ve konusunun da ne olacağını çok fazla merak ediyor.

Doktor Strange 2 Oyuncuları Kimler?

Doktor Strange serinin ikicisiyle yeniden film severlerin karşısına çıkıyor. Filmde başarılı diyebileceğimiz pek çok oyuncu yer alırken, izleyicilerde artık filmi kesintisiz bir şekilde izleme şansına sahip olacak. Doktor Strange 2 filminde yer alacak oyuncu kadrosunun kimler olduğuna göz attığımız zaman şu şekilde bir sıralama yapmamız mümkün olacaktır.

Benedict Cumberbatch – Stephen Strange / Doktor Strange
Chiwetel Ejiofor – Baron Karl Mordo
Rachel McAdams – Christine Palmer
Benedict Wong – Wong
Michael Stuhlbarg – Nicodemus West
Benjamin Bratt – Jonathan Pangborn
Scott Adkins – Lucian
Mads Mikkelsen – Kaecilius
Tilda Swinton – Kadim Kişi (Ancient One)

Yukarıda belirtmiş olduğumuz oyuncuların, dizide ki kodları ve gerçek isimleri yer verilmiştir. Başarılı bir oyuncu kadrosuyla yeni heyecanı izleyicilere sunmaya hazırlanan Doktor Strange 2, evrene yolculuğa eşlik etmenizi sağlamış olacak. Filmde ise önemli birçok karakter ön planda yer alacak.

Doktor Strange 2 Konusu Nasıl?

Doktor Strange, ilk serisiyle film seyircilerine farklı bir iz bırakmayı başarmıştır. Serinin devam filmi olarak Doktor Strange 2 ile izleyici karşısında boy gösteriyor. Doktor strange II konusu; Örümcek adam eve dönüş yok’da Peter Parker’a yardım ettiği esnada çoklu evreni açmasıyla yaşanacak farklı eylemlere yer verilmiş. Çılgın evrene yolculuk yaparken karşılarına ise heyecan dolu diyebileceğimiz pek çok eylemler çıkmaya başlayacak.
Filmin yayınlanması ile izleyiciler 2 saat 6 dakika boyunca da filmde yer alacak sahneleri bir bir izleme şansına sahip olmaya başlayacak.

Mutlaka İzlenmesi Gereken IMDb Puanı En Yüksek ve En Eski 5 Dizi bu yazımızıda okumak isterseniz tıklayın …

haberyuvasi

Yaklaşık 10 seneden fazla profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.