Survivor’da Bu Haftanın Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor All Star Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı?

Survivor yarışmasında eleme adayı dün akşam itibariyle kesinleşti. Survivor All Star 2022 yarışmasında bu hafta her iki takımda dokunulmazlık mücadelesine çıktı. İlk yapılan dokunulmazlık oyunda yapılan oylama sonrasında evrim olmuştu. Kazanacak olan takımın sevdikleriyle mesajlaşabileceği ödül, her iki takım içinde sevince dönüşmüştü. Gönüllüler bu ödülü ünlüler takımına kaptırmış ve üzülmüştü. Gönüllüler takımında haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu sonrasında yapılan oylamayla eleme adayı çıkartıldı.

Oylamadan ismi çıkan kişi ” bekliyordum, yazacak başka kimse yoktu” bu isim kim oldu, bu haftanın ikinci eleme adayı kim? yazımızın devamında öğrenme şansına sahip olacaksınız.

Survivor’da Eleme Adayı Belli Oldu? Bu İsim Kim?

6 Mayıs 2022 tarihinde TV 8 ekranlarında Survivor yarışmasının heyecan verici dokunulmazlık oyununa tanık olundu. Dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllülerin hangi ismi yazacak oldukları da izleyiciler içinde fazlasıyla merak edilen bir konu haline geldi. İzleyicilerde sosyal medya üzerinden pek çok fikir sunarken, yapılan bu haftanın potasında ise ikinci eleme dayı da kesinleşmiş oldu.
Heyecan dolu bir gece yaşanırken gönüllüler takımında yapılan eleme oylaması sonrasında gitmesi için ikinci isim Nisa oldu.

Survivor All Star Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Çember daraldık sıra gidecek olan isimlerin kim olacağı daha fazla merak edilen bir konu haline geliyor. Geçtiğimiz hafta Barış’ın survivor’a veda etmesi de izleyicilerin şaşkınlık içerisinde kalmasına neden olmuştu. Bu hafta elenmek üzere çıkarılacak isimler hangileri, kimler gidecek tarzında düşünceler şimdiden hâkim olmaya başladı bile. Ünlüler ve Gönüllüler arası yapılan dokunulmazlık oyunu oldukça heyecan verici şekilde geçti.

İki takım arasında yapılan ada da kalma mücadelesi sonrasında Gönüllüler kaybederken, ünlülerde bu haftayı fire vermeden geçmek için uğraşıyor.
Gönüllüler bu hafta elenmesi üzerine yapmış olduğu oylama sonrasında ismi en çok çıkan kişi Nisa oldu. Survivor All Star yarışmasında Acun Ilıcalı’nın oy sonuçlarını açıklamasının ardından Berkan 1 oy, Seda 1 oy ve Nisa 4 oy alarak bu haftanın ikinci eleme adayı oldu.

Amber Heard hakkındaki yeni iddia: Hayatında Elon Musk da vardı! bu yazımızıda okumak isterseniz tıklayın …

haberyuvasi

Yaklaşık 10 seneden fazla profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.