Gülben Ergen Konserde Yere Düştü Hastaneye Kaldırıldı!

Gülben Ergen, Düzce’de konser verirken ikinci şarkısına geçip söylediği sırada yere düştü. Hemen sağlık ekipleri tarafından ambulansla hastaneye kaldırılan sanatçı sosyal medya da gündem oldu. Sağlık ekipleri tarafından anında müdahale işlemleri yapılırken, Ergen’in rahatsızlanması sonucunda konser iptal edildi.

Gülben Ergen ile ilgili olarak yapılan açıklamada sanatçının hastaneye kaldırılmış olduğu dile getirildi. Sevenleri ise Gülben Ergen’in sağlık durumunun nasıl olduğunu çok fazla merak ediyor.

Düzce’de Şarkı Söylediği Sırada Fenalaştı!

Düzce’de şarkı söylediği esnada fenalaşarak yere yığılan Gülben Ergen, hayranlarını üzdü. İlk şarkısını söyledikten sonra ikinci şarkısına geçtiği zaman zarfında ise birden yere yığıldı. Gülben Ergen’in konser esnasında yere yığılması sonrasında ise başarılı sanatçıya sağlık ekipleri tarafından hemen müdahalede bulunuldu. Ambulansla hastaneye kaldırılan Gülben Ergen’in Düzce’deki konser de böyle bir sağlık sorunu yaratması da panik havası yarattı. Özellikle başarılı sanatçının sevenleri tarafından sosyal medyada endişeli yorumlar yer aldı.

Sanatçı konser esnasında yere yığıldığı andan itibaren ise ilk müdahale işlemi ise sağlık ekipleri tarafından yapıldı. Sanatçının yaşamış olduğu sağlık sorunu ile ilgili olarak basın açıklaması geldi. Sanatçının tansiyonunun düştüğü ve hastanede tedavisinin devam edildiği belirtildi. Yapılan açıklama sonrasında ise sevenleri tarafından da derin bir oh çekilmiş oldu.

Serum Takıldı!

Gülben Ergen’in tansiyonu düşmesi sonrasında ise hemen sanatçıya serum takıldı. Sağlık ekipleri tarafından sanatçıya ise ilk müdahale işlemleri ise konser alanında yapıldı. Tansiyonu düşmüş olmasından dolayı sanatçıya anında müdahale yapılırken kendine gelmesi için sağlık ekipleri tarafından özel ilgilenildi. 20 dakika boyunca konser alanında süren özel müdahale işlemlerinin sonrasında sanatçı seyirciden özür dileyerek ayrıldı.

Bir süreye kadar sahnede kalan Ergen, rahatsızlanmaya başlayınca konserden ayrılmak zorunda kaldı. Gülben Ergen’in hastanede yapılan testlerinin ardından ise tansiyonunun düşmüş olduğu tespit edildi. Düzce Atatürk Devlet hastanesine götürülerek sağlık müdahalesi yapılan sanatçıya serum takıldı. Serum takviyesi yapıldıktan sonra ise Düzce Atatürk Devlet hastanesi tarafından taburcu edildi. İstanbul’a dönüş yapan Gülben Ergen’in tansiyonun düşmüş olduğu öğrenildi.

Survivor’da Bu Haftanın Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor All Star Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı? bu yazımızıda okumak isterseniz tıklayın..

haberyuvasi

Yaklaşık 10 seneden fazla profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.