Samsung’a Rakip! Motorola Razr 3

Motorola önümüzdeki ay itibariyle yeni serisi olarak teknoloji pazarında yer alacak Razr 3‘ü sunacak. Katlanabilir telefonlara rakip olmayı başaracak Motorola Razr 3, pek çok üstün özellikleri barındırıyor. Samsung Galaxy Flip 3 modeli ile bir kıyaslama yapıldığı zaman telefonun tasarım açısından bakıldığında yakın özelliklere sahip olacağı fark ediliyor. Cihazın birçok teknik özellikleri de kullanıcılarına özel olarak lanse edilmeye başlandı.

Motorola Razr 3 cihazın gücünü 4 nanometre fabrikasyon sürecinden aldığı fark ediliyor. Snapdragon 8 gen 1 işlemci özelliğine sahip olmasıyla dikkat çeken akıllı cihazın, beklentileri karşılayacak üstün özelliklere sahip olduğu fark ediliyor.

Motorola Razr 3 Özellikleri Nasıl?

Piyasada yerini alacak Motorola Razr 3 işlemci özelliklerinin nasıl olduğu da teknoloji meraklıları tarafından mercek altına alınmaya devam ediliyor. 3GHZ hız özelliğine sahip olan dört adet çekirdekli işlemcisiyle dikkatleri de üzerine çekmeyi başaran bir teknoloji olduğunu kanıtlıyor. Cihazın aynı zamanda grafik ihtiyacını karşılama özelliğine sahip olduğunu belirtebiliriz. Andreno 730 ile cihazın tüm grafik ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlıyor.

Akıllı telefon ile ilgili olarak ortaya atılan iddialar sonrasında ise FULL HD Plus özelliğine sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Cihazın hemen arka bölümü inceleme altına alındığında ise 50 megapikse arka kamerası bulunuyor. 13 megapiksel geniş kamera açısına sahip olan cihazın, kamera konusunda da beklentileri karşılayacak üstün özellikleri var.

Motorola Razr 3 Renk Seçenekleri

Motorola Razr 3 cihazın geniş bir seçenek sunuyor olması en önemli yanlarından biri olmayı başarıyor. Cihazın teknoloji kullanıcılarına özel olarak sunacağı renk yelpazesinin neler olduğuna göz atıldığı zaman ise mavi ve siyah olmak üzere seçim şansı sunmuş olduğu fark ediliyor. Motorola’nın teknoloji severler için özel olarak hazırlayarak sunduğu bu modelinin Temmuz ya da Ağustos ayı itibariyle Türkiye teknoloji pazarında yer alacak olduğunu söylemeliyiz.
Şimdiden akıllı cep telefonu merak eden ve bir an önce çıkmasını isteyen kişiler var. İlgi gören bir model olacağı ön görülen Motorola Razr 3, sağlayacağı çok özel yanlarıyla kullanıcı memnuniyeti yaratmayı başarmış olacak.

Instagram ’ın tasarımı tamamen değişiyor! İşte yeni tasarım bu yazımızıda okumak isterseniz tıklayın …

haberyuvasi

Yaklaşık 10 seneden fazla profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.