Cem Belevi, İrem Derici’yi Yeniden Aldattı, Gündem Oldu!

Cem Belevi ile aşk yaşayan İrem Derici’ye ikinci bir darbe daha geldi. Önceden Belevi’nin yapmış olduğu ihaneti affeden Derici’ye ikinci bir aldatma vakası daha geldi. İkinci kez şans tanıyan İrem Derici’ye Cem Belevi’den ikinci bir aldatma darbesi yaşandı. Yaşanan ayrılık sonrasında ise İrem Derici’den eski sevgilisine ağır laflar sarf edildi.

Geçtiğimiz aylarda sevgilisi Cem Belevi ile Amsterdam yolculuğu yapan başarılı sanatçı, mutlu pozlar vermişti. Hatta çiftin attığı resimler çok konuşulmuş ve uzun bir süre sosyal medya gündeminde yer almıştı. Mart ayında Amsterdam yolculuğu yapan çift, bir barışık bir de dargın aşklarıyla hayranlarını da şaşırtmaya devam ediyordu. Daha öncelerde İrem Derici’nin hayatında yaşanan aldatma vakası sonrasında ikinci bir şansı daha tanıyan sanatçıya bir kez daha aynı hata yapıldı.

İhanet İddiası Geldi!

Bir küs bir barışık halde olan çift yaptıkları tatil dönüşünde yeniden bir ayrılık vakasıyla sarsılmıştı. Hatta her ikisi hayranları tarafından çok fazla yakıştırılıp takip edilirken, ortaya şok diyebileceğimiz bir iddaa atıldı. Duyumlara göre İrem Derici’yi ikinci kez aldattı. İddialara göre Cem Belevi’nin İrem Derici’yi Nergis Nesrullayeva’yla aldatmış olduğu öne sürülüyor. Sosyal medya gündemine bomba gibi düşen bu duyumlardan sonra ise gözler sanatçının ne diyeceğine çevrildi.

İrem Derici’den Sert Sözler!

Basına yansıyan bu olay sonrasında ise İrem Derici suskunluğunu bozdu. Ülkemizin başarılı sanatçılarından biri olarak magazin dünyasında her daim yer alan Derici sert açıklamalarına yer verdi. İrem Derici yaptığı açıklamasında ” Saltanat sona erdi, çeyrek popçu” dedi.

İrem Derici sosyal medya hesabı üzerinden sesslzliğini bozarak; “Saltanat sona erdi çeyrek popçu! Sefil hayatının geri kalanında sana mutluluklar diliyorum. Hayırlı konser dilenmeler” ifadesine yer verdi. İrem Derici tarafından yapılan bu açıklama sonrasında Cem Belevi cephesinden bir açıklama gelecek mi diye bakıldı. Fakat İrem Derici’nin yaptığı sert sözler sonrasında Cem Belevi’den bir açıklama gelmedi ve sanatçı suskunluğa büründü. Şimdilerde ise sanatçının sosyal medya üzerinden yaptığı açıklama en çok konuşulan konular arasında yer aldı.

Gülben Ergen Konserde Yere Düştü Hastaneye Kaldırıldı! bu yazımızda okumak isterseniz tıklayın …

haberyuvasi

Yaklaşık 10 seneden fazla profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.