Güncel Bitcoin Fiyatı Nedir? BTC Son Durum!

Bitcoin, kripto para sektörünün öne çıkan para birimlerinden biri olmayı başarırken piyasada anlık olarak değişime uğruyor. Doğal olarak BTC yatırımı yapanlar BTC kripto paranın son durumunun ne olduğunu an be an takip ediyor. Sürekli olarak değişkenlik göstermiş olduğundan dolayı haliyle yatırımcılarda al sat tekniğini uygularken kazançlı çıkmaya başlıyor.

FED tarafından yapılan 50 puanlık bir baz faiz arttırımı sonrasında ise kripto para piyasasında durumun nasıl olduğu merak edilen bir konu olmayı başarıyor. Küresel hisse senetlerinin de FED tarafından yapılan açıklama sonrasında değişime uğramaya başlamış olduğu fark ediliyor.
Bitcoin, Ocak ayından itibaren bakıldığı zaman en çok geriye düştüğü bir günü yaşadı. Şimdiye kadar bitcoin seviyesinde bu denli bir düşüş durumu görülmemişti. Haliyle Bitcoin cephesinde yaşanan bu tür gerilimlerden sonra Bitcoin yatırımı yapanlarda yeniden bir yükselişe geçip geçmeyeceğine dair analistlerin neler dediğini inceleme altına aldı.

Bitcoin’de Düşüş Var!

Bitcoin de düşüş yaşanmaya devam ediliyor. Şimdiye kadar en düşük olarak ifade edebileceğimiz bir seviyeye gerilemeye başladı. BTC cephesinde yaşanan düşüş seviyesinin oranına bakıldığı zaman %2 olduğunu belirtmemiz mümkün. Yüzde 2 düşüş yaşanmasının ardından ise Bitcoindeki son durumun ise 33.560 olduğunu söylememiz gerekir. 33.560 olarak işlem görmeye devam eden Bitcoin de işlem görmeye başlayabilirsiniz.

Ethereumda nasıl bir işlem söz konusu olduğu yatırımcıları ilgilendiren bir başka önemli konuların başında yer aldı. Ethereum açısından yapılan incelemeler sonrasında ise yüzde 4.16 bir değer kaybı yaşamaya başlamış oldu. Ethereum fiyatının şimdilerde ise ne kadar olduğuna dair bir bilgi vermemiz gerekirse 2.457,71 dolar olduğunu söyleyebiliriz. Aynı zamanda Ethereum piyasa değeri analizi yapıldığında ise 296.755.806.339 dolar seviyesine düşmüştür.

Bitcoin Son Durum 9 Mayıs 2022

9 Mayıs 2022 itibari ile BTC son durum incelendiğinde düşüş seviyesinde olduğu fark ediliyor. BTC 23 Ocak sonrasında ise ilk defa 35 dolar aşağısına düşmüş oldu. BTC son dönemde denge de ya da artışı sürdürürken, bu ay ise düşüş ile borsada yer aldı.

Devasa Yatırım Alan Altcoin’in Fiyatı Patladı! bu yazımzıda okumak isterseniz tıklayın…

haberyuvasi

Yaklaşık 10 seneden fazla profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.