Sinem Güven ‘den İtiraf Geldi!

1995 Miss Turkey güzeli olan Sinem Güven’den itiraf geldi. 2005 yılı itibariyle evlenen Sinem Güven daha sonrasında ise Kocası Murat Ersönmez’den boşanmıştı. Yapmış olduğu evliliğinden kızı Defne olmuştu. Eski kraliçe, Elle Dergisine 14 yaşında olan kızıyla birlikte röportaj verdi.

Miss Turkey güzeli kızı Defne ile beraber verdikleri röportajında ise samimi bir sohbet yarattı. Öyle ki Sinem Güven, kendisi ile merak edilen pek çok detayları da aktarmaktan es geçmedi. Elle dergisine yaptığı açıklamada ” Etek giymekten çok sıkıldım. Artık kargo pantolonları giymeyi çok daha fazla seviyorum” dedi. Miss Turkey kraliçesi giyim ile ilgili zamanla değişiklikler yaptığını ve stilini de değiştirmiş olduğunu söyledi.

Sinem Güven’den Samimi İtiraflar

Sinem Güven, öncelerde sürekli olarak etek giydiğini ve fakat zamanla bu alışkanlığının yok olduğunu söyledi. Miss Turkey güzeli artık etek giymeyi değil daha çok kargo pantolonları giymeyi sevdiğini belirtti. Artık etek giymekten oldukça sıkıldım ve kargo pantolon giymeyi daha çok seviyorum diye sözlerine ekledi. Aynı zamanda kargo pantolonun kendisine çok fazla yakıştığınıve bu sebepten dolayı da günlük hayatında bu tarz pantolonları ağırlıklı olarak kullanmış olduğunun altını çizdi.

S. Güven aynı zamanda kızı Defne ile ilgili olarak da açıklamalarda bulundu. Elle Dergisine yaptığı açıklamada kızının kıyafetlerini beğenmediğini söyledi.

Leopar Desene Taktım!

S. Güven tarzıyla ilgili olarak açıklamalarına yer vermeye devam etti. Sinem Güven açıklamalarını yaptığı sırada o sırada kızı hemen Defne konuşmaya dahil oldu. Defne Ersönmez annesi için Leopar desene taktı dedi. Defne Ersönmez ; ” Annemle zevklerimiz çok farklı. Son dönemde Leoparlı desenlere çok fazla kafayı takmış durumda. Leoparlı şeyler asla benlik değil. Annem bazen çok şık giyinir bazen de 16 yaşındaki basketbolcular gibi giyindiği olabiliyor. Ben elbise giyip makyaj yapmayı severim. Annemle bu konuda zıt düşüyoruz” dedi.
Defne Ersönmez Miss Turkey güzeli olan annesiyle kıyafet konusunda hiçbir benzerliklerinin olmadığını söyledi. Son derece eğlenceli ve samimi itirafların yapıldığı Elle Dergisinde Sinem Güven ve kızının röportajına yer verildi.

Cem Belevi, İrem Derici’yi Yeniden Aldattı, Gündem Oldu! bu yazımızıda okumak isterseniz tıklayın …

haberyuvasi

Yaklaşık 10 seneden fazla profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.