2023 Range Rover Sport Tanıtımı Yapıldı! İşte Merak Edilen Detaylar

Land Rover tarafından gerçekleştirilen etkinlikle 2023 yılında araç piyasasında yer alacak Range Rover Sport tanıtımı yapıldı. Üçüncü jenarasyon serisi olmasıyla dikkat çeken Range Rover, büyüleyecek birbirinden güzel ayrıntılara sahip. Araba tutkunlarını daha da fazla heyecanlandırmayı başaracak bir araç sınıfında yer alan Range Rover ile ilgili merak edilen detaylara yer verildi. Yeni üyelerinden biri olarak karşımıza çıkan aracın işte sabırsızlıkla sorgulanan tüm detayları.

R. Rover Sport, gerek iç gerekse de dış tasarımıyla büyülemeyi başaracak türden. Araçlara yeni bir bakış açısını getirme konusunda kararlı olan Range R. Sport, her ne kadar 2022 benzer özellikleri kapsıyor olsa da bazı farklı yanlarıyla gelişmiş olduğunu gösteriyor. Hemen hemen aynı olmasa da benzer özellikler taşıyor denilebilir. Fakat aracın yeni serisinde birçok farklı yeniliğin de yer almış olduğunu görebilmekteyiz.

2023 Range Rover Sport Şık Dış Tasarımı

R. Rover sport yeni serisinde özellikle kapı kolları ön plana çıkıyor. Aynı zamanda ortaya koymuş olduğu şık bir stili de ben buradayım mesajını etkili bir şekilde vermeyi başarıyor. Her ne kadar klasik Range’den ilham alan bir özelliğe sahip olsa da farklı yeniliklerle karşımıza çıkıyor.
Hem ön hem de arka cephesinde farklı bir stil kullanılmış olması dikkatleri üzerine topluyor. MLA FLEX platformuna sahip olan Range Rover Sport, 7.3 derece de ayarlanmış olan dört çeker direksiyon kabiliyetine sahip olduğu fark ediliyor.

Teknolojiyle Donatılan Kullanışlı ve Şık İç Tasarımı

Teknolojiye davetiye çıkaran cinsten olmayı başaran iç tasarımı da en az dış tasarımı kadar iddalı şekilde hazırlanmış. Yüksek tenolojiye sahip olan kavisli bir ekran özelliğinde hazırlanmış olan Range Rover sport, klasik serisine benzer ve farklı yanları ele almış durumda. 13.1 inç ekran özelliğinde ayarlanan bilgi ve ekran yazılımına sahip olması da modeli bir adım öne çıkarmayı başarıyor.

Aracın ses kalitesinin nasıl olduğuna göz atıldığında ise 29 hoparlöre sahip şekilde ayarlanmıştır. Özellikle araç içi yer alan birinci sınıf düzeyinde Meridian Signature Ses Sisteminin olması ayrı bir keyif yaratıyor.

iPhone cihazlarda “Onarımı kendin yap” dönemi başlıyor! bu yazımızıda okumak isterseniz tıklayın…

haberyuvasi

Yaklaşık 10 seneden fazla profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.