Avatar 2’den İlk Fragman Görüntüleri Geldi!

Sinema sektörünün başarılı yönetmenlerinden olmayı başaran James Cameron’un etkileyici yapımlarından biri olan Avatar’ın ikinci serisi geldi. İlk serisi ile gişe rekorlarını alt üst etmeyi başaran yapımın ikinci serisi de izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Meraklı bekleyişlere sahne olan Avatar 2’e özel en yeni görüntüler geldi. Filmin takipçileri tarafından Avatar 2 nasıl olacağı çok fazla sorgulanıyor. Özellikle Avatar 2 ilk fragmanı gelmesinden sonra ise film severlerde fragmanı izlemek için harekete geçti.

İzleyiciler tarafından Avatar II ne zaman yayınlanacak sorusu ortalıkta gezinmeye başladı. Filmin ikinci serisinin vizyonda ne zaman yayınlanacak olduğuyla ilgili olarak tarih kesinleşmiş oldu.

Avatar 2 Ne Zaman Yayınlanacak?

Avatar 2 filminde yer alan başarılı oyuncular ile nefes kesen sahneler yeniden ön plana çıkmaya başlayacak. Özellikle kadrosunun ilgi çekici şekilde ayarlanması haliyle film izleyicilerinin de ilgisini fazlasıyla çekmeyi başarıyor. İlk olarak 2009 senesi itibariyle vizyonda yerini alan Avatar, vizyona girdiği andan itibaren ise sinema sektöründe büyük bir yankı uyandırmayı başarmıştı. Hatta en çok izlenen filmler arasında yer alırken, filmin gişe rekorları bile kırdığını söylememiz gerekir.

Film döneminde en çok konuşulan filmler arasında yer almayı başarmıştı. Geniş bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmış olan Avatar, şimdilerde ise 2 olarak sinema dünyasında yer almaya başlayacak. Sevenleri ile bakıldığı zaman uzun bir aradan sonra bir araya gelmeye başlayacak olan Avatar 2’nin vizyon tarihinin ne zaman olacağı da sorgulanan soruların başında yer alıyor. Avatar II sinema da ne zaman yer alacağına dair bilgi geldi. Buna göre Avatar II yapımı 16 Aralık 2022 tarihinde vizyonda yer almaya başlayacak.

Avatar 2 Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

En başarılı yapımların arasında yer alan Avatar 2’nin oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor üzerinde durulan önemli konuların arasında yer alıyor. Avatar II filminde yer alacak oyuncu gruplarına göz atıldığı zaman şu şekilde olduğunu söyleyebiliriz. Bunlar; Jake Sully rolünde Sam Worthington, Ronal rolünde Kate WinsletMo’at CCH Pounder Tonowari rolünde, Cliff Curtis Neteyam rolünde Jamie FlattersLo’ak rolünde Britain DaltonTuktirey rolünde Trinity Bliss yer alacak.

Doktor Strange 2 Oyuncuları ve Konusu bu yazımızıda okumak isterseniz tıklayın …

haberyuvasi

Yaklaşık 10 seneden fazla profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.