Netflix ’te Mayıs Ayında Yayınlanacak Diziler!

2022 yılının Mayıs ayına giriş yaptığımız bu günlerde sinema ve televizyon alanında da gelişmeler yaşanıyor. Birbirinden iyi ve farklı diziler, Netflix ekranlarında izleyicilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. İşte karşınızda Netflix ’te Mayıs ayında yayınlanacak diziler…

Erşan Kuneri (13 Mayıs)

Cem Yılmaz’ın GORA ve Arif v 216 filmlerinin sevilen karakteri olan Erşan Kuneri, 13 Mayıs’ta izleyicilerinin karşısına çıkıyor. Uzun süredir beklenen projenin imzası tabi ki yine Cem Yılmaz’dan. Erotik filmlerin unutulmaz oyuncusu, yapımcısı ve yönetmeni Erşan Kuneri, pornocu yaftasından kurtulmak için farklı film türlerini denemek için çalışmalar yapar.

Stranger Things – 4. Sezon Kısım 1 (27 Mayıs)

Büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Stranger Things, 27 Mayıs tarihinde 4. Sezon kısım 1 ile tekrar heyecan yaratmayı amaçlıyor. Bahar tatili sırasında Hawkins’e gelen karanlık; savaş tehlikesini, rahatsız edici hatıraları ve yepyeni korkuları beraberinde getiriyor.

Love, Death & Robots – 3.Cilt (20 Mayıs)

David Fincher ve Tim Miller’in Emmy ödüllü anismayon antolojisinin 3. cildi, 20 Mayıs tarihinde Netflix’te izleyicilerle buluşuyor. Sapkın dürtüleri, şiddet dolu hazları ve tekinsiz dünyaları ekrana taşıyan Love, Death & Robots’un üçüncü sezonu merakla bekleniyor. Farklı dünyalarda geçen birbirinden ilginç hikayelerin olduğu dizi, yeni sezonunda da oldukça iddialı görünüyor.

Clark (5 Mayıs)

Stokholm Sendromu’nun ortaya çıkmasına yol açan Clark Olofsson’un öyküsünü konu alan Clark dizisi, izleyicilerinin karşısına 5 Mayıs tarihinde çıktı. Büyük bir ilgiyle karşılaşan dizinin başrolünde Bill Skarsgard yer alıyor.

Operation Mincemeat (26 Mayıs)

26 Mayıs tarihinde Netflix’te yayınlanacak olan Operation Mincemeat dizisi, 2. Dünya Savaşı sırasında yaşanan gerçek bir olaydan uyarlanıyor. Savaş sırasında Almanya’yı mağlup etmek isteyen İngilizler, 2 istihbarat subayının inanılmaz planını uygulamaya koyuyor.

The Lincoln Lawyer (13 Mayıs)

13 Mayıs’ta Netflix’te izleyicilerinin karşısına çıkacak olan The Lincoln Lawyer, Michael Connelly’nin çok satan romanından uyarlanıyor. Gözden düşen bir avukatın arabasının arkasında hukuk şirketini yönetmesini konu alan dizi, oldukça merak uyandırıyor.

Avatar 2’den İlk Fragman Görüntüleri Geldi! bu yazımızıda okumak isterseniz linke tıklayın…

haberyuvasi

Yaklaşık 10 seneden fazla profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.