Son yılların en iyi komedi yapımları

Bugün ne izlesem diye kara kara düşünenlerin imdadına yetişen komedi yapımlarını sizler için derledik. Bu yapımları izlediğinde yüzünüzden gülücük eksik olmayacak. İşte karşınızda son yıllara damga vuran, kahkaha atmanızı sağlayacak olan komedi filmleri…

Uncle Frank (2020) Frank Amca

Gülmenizi sağlayacak yapıtlardan biri olan Frank Amca filminde Beth Bledsoe, amcası Frank’ın edebiyat profesörü olduğu New York Üniversitesi’ne okumaya gider. Beth çok geçmeden amcasının eşcinsel olduğunu ve bunu yıllardır sakladığını keşfeder. Frank Amca filmi IMDb’de 7.3 puan ile yer alıyor.
Yönetmen: Alan Ball
Oyuncular: Peter Macdissi, Sophia Lillis, Paul Bettany

Cruella (2021)

IMBd’de 7.3 puana sahip olan Cruella, 1970’li yılların başında Londra’da geçiyor. Tasarımlarıyla kendisinden söz ettiren yaratıcı ve zeki bir kadın olan Estella’nın hikayesi sizleri güldürmeye yetecek.
Yönetmen: Craig Gillespie
Oyuncular: Joel Fry, Emma Thompson, Emma Stone

Raya ant the Last Dragon – 2021 (Raya ve Son Ejderha)

Yıllar yıllar önce Kumandra’nın dünyasında ejderhalar ile insanlar uyum içerisinde birlikte yaşamışlar. Fakat Druun olarak adlandırılan canavarlar ülkeyi tehdit etmeye başladığında ejderhalar insanlığın neslini kurtarabilmek için kendilerini feda ederler. Aradan 500 yıl geçince ise aynı canavarlar geri döner. Druun’u durdurmak amacıyla son ejderhayı bulmak ise savaşçı Raya’ya kalır.
Yönetmen: Don Hall
Oyuncular: Gemma Chan, Awkwafina, Kelly Marie Tran

The Forty Year Old Version – 2020 (40’ından Sonra)

Amerika’nın New York şehrinde yaşayan bir oyun yazarının, kendisini yeniden keşfederek hayatına bir rapçi olarak devam etmesini konu alan The Forty Year Old Version, IMDb’de 7.2 puana sahip.
Yönetmen: Radha Blank
Oyuncular: Oswin Benjamin, Peter Kim, Radha Blank

Don’t Look Up – 2021

Astronomi profesörü Dr. Randall ve astronomi yüksek lisans öğrencisi Kate Dibiasky, Mindy güneş sisteminin yörüngesinde yer alan bir kuyruklu yıldızı keşfetmektedir. Ancak bu yıldızın dünyaya çarpma olasılığı bulunmaktadır. IMDb’den 7.2 alan Don’t Look Up, gününüze neşe katacak.
Yönetmen: Adam McKay
Oyuncular: Meryl Streep, Jennifer Lawrence, Leonardo DiCaprio

Akıllara Kazınan Mutlaka İzlenmesi Gereken 10 Film bu yazımızıda okumak isterseniz tıklayın…

haberyuvasi

Yaklaşık 10 seneden fazla profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.