Biran Damla Yılmaz Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli?

Yasak elma dizisinin güzel oyuncularından olan Biran Damla Yılmaz, 28 Haziran 1997 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Oyunculuk kariyer hayatına ise 2013 senesiyle adım atmıştır. Biran Damla Yılmaz, hala daha konservatuar eğitimi almaya devam ediyor. Dizi sektöründe birçok projelerde yer alan güzel oyuncu, sevilen oyuncuların arasında kendisine yer bulmayı başarmıştır. Şimdiye kadar ki yer almış olduğu projelerine göz atıldığında:

Muhteşem Yüzyıl – Cariye karakterini canlandırdı
Beyaz Yalan- Nesrin karakterini oynadı
Kırgın Çiçekler – Eylül karakteri
Canevim- Ceylan karakteri
Baraj- Nehir karakterini canlandırdı.

Biran Damla Yılmaz Hangi Dizide Oynuyor?

Şimdilerde ise güzel oyuncu, en sevilen dizilerden biri olan Yasak Elma’da Kumru rolünü canlandırıyor. Oyuncu Çılgın Dersane 4: Ada filminde de oynamıştır. Oyuncunun başrol olarak yer almış olduğu projeler ise Kırgın Çiçekler ve Canevim oldu. Özellikle Yılmaz, Kırgın Çiçekler dizisinde rolünü üstlenmiş olduğu Eylül karakteriyle de dizi severler tarafından tanınmaya başlandı.
Kariyerinin dönüm noktalarından birine imza atmış olan Kırgın Çiçekler’le insanların kalplerinde yer etmeyi de başarmış oldu. Daha sonrasında dizi sektöründe çıkışını sürdürmeye devam ederken, pek çok iddialı projeler içerisinde de yer almayı başardı. Dizi sektörünün yanı sıra film sektöründe de yer alan önemli roller ortaya koydu.

Biran Damla Yılmaz’ın Sevgilisi Kimdir?

Magazin dünyasında şu sıralar gündem olmayı başaracak bir aşk itirafında bulunan güzel oyuncunun sevgilisinin kim olduğu açığa çıktı. Özellikle güzel oyuncu Biran Damla Yılmaz’ın sevgilisinin kim olduğu hayranları tarafından fazlasıyla merak ediliyordu.

Yasak Elma dizisinde Kumru rolünü canlandıran Biran Damla Yılmaz, aşk dedikodularıyla ilgili olarak merak edilen açıklamalara yer verdi. Hakkında aşk iddiaları çıkmış olan başarılı oyuncu, çıkan bu iddaların da doğru olduğunu kanıtlamış oldu. Üstelik oyuncunun sevgilisi ise tanıdık çıktı. Geçtiğimiz ay Çağrı Telkıvıranla aralarındaki aşkı sonlandıran oyuncunun yeni sevgilisi Yasak Elma dizisindeki rol arkadaşı Eda Ece gibi bir basketbolcu oldu. Darüşşafaka’da forma giyen Doğuş Özdemiroğlu ile yeni bir aşka adım attı. Doğuş Özdemiroğlu ile hakkında çıkan aşk dedikoduları ise oyuncu tarafından doğrulandı.

Son yılların en iyi komedi yapımları bu yazımızıda okumak isterseniz tıklayın…

haberyuvasi

Yaklaşık 10 seneden fazla profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.