Hazar Ergüçlü Yönetmen Onur Ünlü İle Dudak Dudağa Yakalandı!

Alev Alev dizisinde Çiçek karakterinde rol alan güzel oyuncu Hazar Ergüçlü’nün yönetmen Onur Ünlü resmi sosyal medyada bomba etkisi yarattı. Bir süreden bu yana ekranlardan uzak olan Ergüçlü, ünlü yönetmen Onur Ünlü ile dudak dudağa resmiyle konuşulan isimlerden biri haline geldi. Yönetmen Onur Ünlü ile aşk yaşayan Hazar Ergüçlü arasındaki yaş farkının 19 olması sık sık konuşulan bir konu haline gelmesine neden olmuştu.

Başarılı oyuncu, Onur Ünlü ve arkadaşlarıyla bir arada eğlenirken görüntülenirken sosyal medyayı karıştıracak bir resim ise gün yüzüne çıktı.
Keyifli zamanlar geçiren ikilinin gece sonuna doğru yakınlaşmaları olay oldu. Çevresindeki kimseyi umursamayan çift gece sonunda öpüştü. Kameralara yansıyan öpüşme pozu ise sosyal medyada konuşulmasına neden oldu.

Dudak Dudağa Yakalanan Çift Sosyal Medyayı Karıştırdı!

19 yaş küçük olan Hazar Ergüçlü ile aşk yaşayan Onur Ünlü, çevresindeki kimseye aldırış etmeden dudak dudağa öpüştü. Çiftin dudak dudağa yakalanmasının ardından ise sosyal medyanın gündeminde yer almalarına neden oldu. Öyle ki sosyal medyaya sızan bu fotoğrafta da artık herkes tarafından olumlu ya da olumsuz bir şekilde yorum yapmasını sağladı.

Kimseyi umursamayan bir tavır içerisinde olan çift, bu davranışlarını gece sonuna doğru eğlenirken de kanıtlamış oldu. Geçtiğimiz dönemde setteki görüntüsü ile olay olmayı başaran Ergüçlü bu seferde farklı bir resimle hakkında çok fazla yorum yapılmasına neden oldu. Özellikle İnstagram da yapmış olduğu paylaşımlarıyla da adından çokça söz ettirmesini sağlayan Hazar Ergüçlü’den bu seferde dudak dudağa cesaret pozları geldi. Cihangir de sokak ortasında aşka gelen çiftin dudak dudağa pozu kameralardan kaçmadı.

Hazar Ergüçlü İç Çamaşırsız Resmiyle de Gündem Olmuştu!

Hazar Ergüçlü sık sık paylaşımlarıyla sosyal medyada gündem olmayı başarıyor. Geçtiğimiz dönemde sosyal medya hesabına resim atan oyuncunun sütyensiz beyaz bluzuyla vermiş olduğu pozlar tartışmaları da beraberinde getirmeye neden olmuştu. Hazar Ergüçlü’nün hayranları ise attığı resme övgüler yağdırmıştı. Sürekli gündem haline gelen Ergüçlü bu seferde Onur Ünlü ile öpüşürken yakalandı.

Aslı Bekiroğlu Kimdir? Nereli? bu yazımızıda okumak isterseniz tıklayın…

haberyuvasi

Yaklaşık 10 seneden fazla profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.