En İyi Aşk Filmleri

Film türleri arasında en sevilenlerden birisi de Aşk içerikli olanlardır. Gerek yalnız gerekse de sevdiğiniz kişiyle izleyebileceğiniz birbirinden harika aşk filmleri ni izleyebilirsiniz. Sinema dünyasında iz bırakmış romantik ve aşk odaklı yapımları sizler için derledik.

En İyi Ve İzlenmasi Gereken Aşk Filmleri:

Pride & Prejudice – Aşk ve Gurur (2005) Filmi

Aşkı doruklarınızda hissetmenizi sağlayacak etkileyici yapımlardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Film de aşkın ne kadsar tutkulu ve aynı zamanda da naif şekilde yaşanmış olduğunu gözler önüne seriyor. Aşkı filmin sonuna kadar damarlarınızda hissedeceğiniz Pride & Prejudice – Aşk ve Gurur (2005) yapımında Bay Darcy ve Lizzie arasında geçen aşk hikayesi ele alınıyor. Bay Darcy, Lizzie’ye kör kütük şekilde aşıktır. Lizzie her ne kadar evlenmeyi düşünmeyen bir kız olsa da Bay Darcy2nin bu yaklaşımları kafasının karışmasına neden olur. Fakat önündeki tek engel gururudur.

Eternal Sunshine of the Spotless Mind – Sil Baştan (2004) Aşk Filmi

Sinema dünyasında iz bırakan yapımlardan birisi de Sil baştan aşk filmi olduğunu söyleyebiliriz. Romantik komedi tadında hazırlanmış olan yapımda li Clementine ve Joel, günlerini harika şekilde geçiren iki sevgilidir. Fakat ilişkilerine dair tüm anılarını klinikte sildirir. Bunun üzerine Joel de aynı hareketi yapar. Fakat unutmak kolay olmadığı gerçeği ile yüzyüze kalacaktır.

Before Sunrise – Gün Doğmadan (1995) Etkileyici Aşk Yapımı

Richard Linklater’ın yönetmenlik koltuğunda yer aldığı Gün Doğmadan aşk filminde aşkı derinden hissetmeye hazır olun. En tatlı aşk filmlerinden biri olarak izleyebileceğiniz romantik yapımda tatlı diyaloglara yer verilmiş. Çiftin tanışması Avrupa seyahati esnasında olurken, Viyana’da inerek birlikte güzel bir zaman geçirmeye karar verirler. İlginç karakterleri de Viyana Sokaklarını daha hareketli hale dönüştürür.

Titanik

Dram ve aşkın en güzel şekilde buluştuğu en etkileyici filmlerden biri olarak Titanik karşımıza çıkıyor. Bir gemi de başlayan aşk hikayesi izleyici hafızasında da yer etmeyi başarmıştır. Her ne kadar finali duygusal sahneleri içermiş olsa da en iyi yapımlardan biri olmayı başarıyor. Ölümsüz bir aşkı en güzel şekilde simgeleyen Titanik filmini izleyebilirsiniz.

Netflix ’te Mayıs Ayında Yayınlanacak Diziler! bu yazımızıda okumak isterseniz tıklayın…

haberyuvasi

Yaklaşık 10 seneden fazla profesyonel olarak internet sektöründe hizmet veren, binlerce blog makaleleri yazan, şimdi ise Haber Yuvası sitesindeki haber içeriklerini en güncel bir şekilde sizlere sunmayı hedefleyen bir garip sitenin bir garip yazarı. Haber okumayı seven biri olarak, benim gibi haber okumak isteyenler için son dakika haberleri hakkında paylaşımlar yaparak gündemi takipte kalmanıza olanak sağlıyoruz. Spor haberleri, Teknoloji haberleri, Ekonomi haberleri ve magazin haberleri gibi daha birçok konuda sizlere haber okuma imkanı sunmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.